تاریخ درج خبر : 1392/02/24
کد خبر : ۲۰۶۵۵
+ تغییر اندازه نوشته -

انتقاد شهردار سابق از عملکرد شورای شهر یاسوج

سایت استان: شهردار سابق ناحیه یک یاسوج با انتقاد از عملکرد شورای شهر یاسوج، عنوان کرد: متاسفانه شورای شهر یاسوج از وظایف اصلی خود دور شده بود و در کار شهردار دخالت می کرد به طوری که در جزئی ترین مسایل نیز دخالت می کردند.

21
سعید پایدار که در جمع تعدادی از هواداران خود، سخن می گفت، افزود: شورای شهر از وظیفه اصلی خود که سیاست گذاری و نظارت است غافل مانده و به دخالت در کوچکترین و جزئی ترین مسایل شهرداری مشغول شده است.
وی گفت: سیستم و ساختار شهرداری یاسوج از درون پوسیده است و تا زمانی که این ساختار اصلاح نشود، دخالتهای بیجا  ادامه می یابد.
وی درادامه اظهار داشت: متاسفانه مسایلی از قبیل معاملات ناسالم، مزایده ها و مناقصه های غیرقانونی، عزل و نصب های غیرقانونی و صدور پروانه های تبعیض آمیز در شهرداری یاسوج وجود دارد که باید این ساختار مریض و بیمار که اجازه این مسایل را می دهد اصلاح گردد.
پایدار که برای انتخابات شورای شهر یاسوج نامزد شده است در ادامه به برنامه های خود اشاره کرد و بیان داشت: من نیز شهروند یاسوج هستم و معتقدم یاسوج به عنوان مرکز استان جا برای کار کردن بیشتر و بهتر دارد.
وی اضافه کرد: متاسفانه بعضی از انتخاب ها براساس قوم و قبیله افراد است که با احترام به گروهها و قومیتهای مختلفی که در شهر وجود دارد، این انتخاب را درست نمیدانم و معتقدم افراد شایسته و متخصص باید برای شورا انتخاب شوند.
این کارشناس گردشگری و توریسم در ادامه با اشاره به ویژگی های توریستی و طبیعی یاسوج خاطر نشان ساخت: یکی از صنعت های پول ساز و اشتغال زا در دنیای کنونی صنعت گردشگری است که با توجه به تخصص و توانایی ام در این زمینه، برنامه های جامع و کاملی برای شهر یاسوج دارم که امیدورام با رای اعتماد مردم بتوانم آنها را به مرحله عمل درآورم.
گفتنی است سعید پایدار مدتی شهردار ناحیه یک یاسوج و رئیس شرکت نمایشگاه شهرداری یاسوج بوده و صحبتهای وی به عنوان کسی که از نزدیک با شورای شهر کار کرده ، قابل تامل است و باید دید صحبتهای وی چه واکنشهایی را به همراه دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • عیسی پور گفت:

  چقدر داخل حرف زدن ها ترس وجود داره.اگر ایرادی تو کار وجود داره باید وجودشو داشته با اسم و رسم نقد بکنی.یا علی

 • چیتاب گفت:

  باسلام بنده که هیچ نسبت فامیلی با مهندس ندارم ولی می دانم که کار امد و پشتکار قوی دارد واز هر چیز که بگذریم پاک وبا ایمان با مردم بوده وهست با تشکر

 • دوست گفت:

  جناب مهندس پایدار دوست عزیز وگرانقدر سلام اول به خاطر ایده در موردشهرارمانیتان تبریک می گویم جناب پایدار در زمان حضرتعالی بهعنوان شهردارمنطقه یک انتخاب بر اساس شایستهسالاری بود……2.ایاایده حضرتعالی قبلا بهترنمایان نگردید بله شهرمان چند نه چندین مشکل دارد1.شهرداری هیچگونه مسابقه طراحی برای طرح ارمانی ودر سطح معمولی نه ودر حد پایتخت طبیعت ایران زمین2.جناب مهندس اگر امکان دارد بگید بدهکاری شهرداری در زمان حضرت عالی چه قدر بود حالا چقدر من بهعنوان یک دوست ومعمار یک کلام می گویم ایده ازذهن براید تابه عمل نشیند هزار چرخ نماید تا نشیند چه بودچه شد چه شدچه براید باآرزوی موفقیت برای شما وایده هاتان

 • شهروند گفت:

  مگه قراره یه فرد چند سال شهردار باشه 5 سال بسه دیگه

 • تقی گفت:

  واقعا برای ایشان جای بسی …. است که در طی سال مسئولیت در ناحیه 1 شهرداری نگفت حالا می گوید؟؟؟؟؟

 • شهروند گفت:

  درود بر متخصص

 • عرفان گفت:

  واقعا همینطوره باید کار را به کاردان سپرد تا از این وضعیت اسف بار رهایی یابیم

 • رمانتیک گفت:

  سعید خان دلیل عزل شما بعنوان شهردار منطقه یک چه بوده .لطفا حقیقت رابگویید

  • شهرداری گفت:

   اولا ایشون خودش استعفا داد چون جلوی اعضای شورای شهر و دهراپور دراومد و از عملکردشون انتقاد داشت اونا هم خاستن از دستش راحت بشن ولی پایدار ولشو نکرد

پربازديد