تاریخ درج خبر : 1392/11/15
کد خبر : ۲۰۶۵۸۱
+ تغییر اندازه نوشته -

انتقاد فرماندار کهگیلویه به نحوه توزیع سبد کالا

سایت استان: فرماندار کهگیلویه بر لزوم فراهم‌سازی زمینه توزیع مناسب سبد کالا در سطح شهرستان تأکید و خواستار افزایش فروشگاه‌های توزیع این اقلام در دهدشت شد.

13920701000765_PhotoA

با هدف اتخاذ تدابیر لازم برای توزیع سبد کالا و بررسی روند فعلی اجرای این طرح در سطح شهرستان کهگیلویه، نشست کمیسیون تنظیم بازار کهگیلویه ظهر امروز در دهدشت برگزار شد.

ابراهیم جعفری با اشاره به مشکلات اساسی توزیع سبد کالا از قبیل کمبود مراکز توزیع، عدم اتصال کارت‌های بانکی، ازدحام مردم در مراکز توزیع و … در سطح کلان، اظهار داشت: نظیر چنین مشکلاتی در سطح شهرستان کهگیلویه هم وجود دارد.

فرماندار کهگیلویه توزیع خوب این سبد کالا را مستلزم مدیریت درست و تعامل مسئولان دانست و افزود: باید نسبت به افزایش فروشگاه‌های مجاز توزیع کالا در سطح شهرستان اقدام شود.

جعفری تصریح کرد: صنعت، معدن و تجارت شهرستان با استفاده از رسانه‌ها و اطلاع‌رسانی مناسب، مردم را از دریافت سبد کالایی مطمئن کنند تا مشکلات ناشی از ازدحام مردم و تشکیل صف‌های طولانی به حداقل کاهش یابد.

فرماندار کهگیلویه خواستار افزایش نظارت بر نحوه توزیع کالا در فروشگاه‌های مورد نظر شد و تأکید کرد: در فراهم‌سازی اجناس به بخش‌های شهرستان تسریع شود.

جعفری ایده اعطای سبد کالا را ابتکار دولت در تنظیم بازار عنوان و ابراز داشت: نحوه توزیع و شرایط اعمال شده در این زمینه بر ویژگی‌های خوب این طرح سایه افکنده است.

این مسئول دهه فجر را فرصت تبیین دستاوردهای نظام و اوج خدمت به مردم خواند و گفت: نباید توزیع نامناسب این ارزاق در دهه فجر با گلایه‌ها و نارضایتی برخی اقشار مردم همراه شود.

جعفری با اشاره به تمدید مهلت دریافت سبد کالا، ابراز داشت: با بررسی وضعیت فعلی توزیع در فروشگاه‌های موجود در دهدشت و رفع نواقص زمینه توزیع مناسب با مدیریت درست را در روزهای آینده فراهم سازیم.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • سردار گفت:

    آقای فرماندار والا ما که هیچ کاره ایم . لطف کنید به آقای روحانی بفرمائید

  • ساکن سمغان گفت:

    آقای فرماندار شما که بلدید انتقاد کنید یکبار اومدید مشکلات مردم سمغان را طی چند سال ببینید . وبه مسئولین انتقاد کنید

پربازديد