تاریخ درج خبر : 1392/02/24
کد خبر : ۲۰۶۷۲
+ تغییر اندازه نوشته -

سکوت جایز نیست

سایت استان : حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری اظهار داشت: ما به نوبه خود بنا به وظیفه‌ای که به عنوان یک نماینده داشتیم نامه‌ای را در مجلس امضا کردیم که در آن آمده بود آقای رئیس‌جمهور در روز روشن و در بالاترین جایگاه اجرایی کشور در نخستین مرحله از انتخابات، تخلف انجام می‌دهد.

1235ششششششش

وی عنوان کرد: آقای رئیس‌جمهور کاری را انجام داد که تقریباً در دنیا بی‌سابقه بود و امروز همه به فکر فرو رفته‌ایم که احمدی‌نژاد را چه شده است و به کجا می‌رود.

نماینده ادوار هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس دولت با این کار خود نشان داد که فردی امین برای برگزاری انتخابات نیست و چگونه می‌توان انتظار داشت که بخشداران و فرمانداران و استانداران و وزیر کشور پایبند به قانون باشند وقتی که رئیس آن‌ها در روز روشن از قانون سرپیچی می‌کند.

وی افزود: امروز جریان فتنه به تخلف احمدی‌نژاد پی‌برده است که به خود اجازه می‌دهد عقبه فتنه را به میدان بفرستد و تنها امید آن‌ها برای زنده شدن دوباره اکنون به این نوع تحرکات رئیس‌جمهور است.

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: جریان فتنه با این گونه اقدامات و هموار کردن مسیر توسط جریان انحرافی از پستوها بیرون آمد و امروز خاموش بودن نیروهای انقلاب هیچ‌گونه توجیهی ندارد.

وی با بیان اینکه فتنه و انحراف هر دو در فتنه 88 دست داشتند و در فتنه 92 هم زلف آن‌ها به یکدیگر گره می‌خورد، تصریح کرد: امروز نزدیک به همان پیچ تاریخی معروف هستیم که رهبری از آن یاد کرده‌اند که باید برای عبور از آن همه از خود همت به خرج دهیم و سکوت امروز در برابر چنین جریاناتی که انقلاب و نظام را نشانه گرفته‌اند به هیچ وجه جایز نیست.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • محمد گفت:

    سکوت جایز نیست!!!!!؟؟؟؟؟
    دوستان یا ما را بسیار نادان و بدون حافظه فرض کرده اند که چنین کلان میگویند، امثال جناب بزرگواری جهت یادآوری سال 88 سالی بود که سفر های استانی بسیاری انجام گرفت، حقوق کارمندان در حالی که تورم 15 درصد بود 25 درصد افزایش یافت، پاداش های جدیدی پرداخت شد، مالیات افزایش نیافت، سود 80 هزار تومانی سهام عدالت پرداخت شد ، سیب زمینی ها که شهره جهان شد، یارانه ها چند ماه قبل از ان بصورت بیش از 50 درصد مصوب مجلس به مردم پرداخت شد و…..
    البته خدایش ان روزها هم سکوت نکردید صدای تشویق و تهیج امثال شما هنوز در گوشمان است ، فقط امثال نوع صدایتان فرق کرده است.

  • جناب آقای احمدی نژاد با این کارش نشون داد که از خود اختیاری ندارد و بازیچه دست رحیم مشایی وامثال ذالک شده وبه فکر خودش هنوز جایگاهی بین مردم دارد نه برادر دوریی از خط ولایت یعنی خط قرمز وسقوط، البته ناگفته نماند که باید گفت آقای احمدی نژاد میشه بفرمایید با این وضعیت حاضر جامعه و مشکلات مردم با چه روی انتظار دارید مردم به شما و کاندید مورد علاقه ات توجه ای کنند.
    روتو برم سیاست کلان.

پربازديد