تاریخ درج خبر : 1392/02/24
کد خبر : ۲۰۷۲۵
+ تغییر اندازه نوشته -

تکذیب انتخاب مسئولین ستادهای انتخاباتی هاشمی

سایت استانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی رفسنجانی، متن کامل این اطلاعیه بدین شرح است:

در پی درج خبری کذب در خبرگزاری مهر و انتشار سریع آن از طریق پیامک و سایر پایگاه‌های خبری، مبنی بر انتصاب اعضای ستاد انتخاباتی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی توضیح فوری و ضروری ذیل جهت تنویر افکار عمومی تقدیم می‌گردد.
پس از ثبت‌نام آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکنون، گزینه‌های مختلفی برای تصدی مسئولیت ستاد انتخاباتی ایشان مطرح شده، ولی به‌هیچ‌وجه تصمیمی در این خصوص اتخاذ نشده و فرد یا افراد مشخصی برای این مسئولیت معرفی نشده‌اند. بنابراین خبر خبرگزاری مهر در این خصوص که ممکن است مورد استفاده سایر رسانه‌ها نیز قرار گیرد کذب بوده و تکذیب می‌گردد. ضمناً دفتر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی بار دیگر از کلیه رسانه‌های همگانی تقاضا دارد اخبار مربوط به این حوزه را تنها از مبادی رسمی دفتر ایشان دریافت کنند و از درج اخبار دریافتی از سایر منابع غیررسمی خودداری کرده و قبل از انتشار هرگونه خبری صحت و سقم آن را از دفتر ایشان جویا شوند.

گفتنی اینکه خبرگزاری مذکور که طی 48 ساعت اخیر شدیدترین مواضع خبری و جهت‌دار علیه کاندیداتوری آقای هاشمی را مخابره نموده در خبر مذکور مدعی شده بود: در آخرین جلسه ستاد انتخاباتی هاشمی رفسنجانی، اسحاق جهانگیری به عنوان رئیس ستاد، محمدعلی نجفی قائم مقام و علی مطهری به عنوان سخنگوی ستاد انتخاباتی هاشمی رفسنجانی برگزیده شدند!

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد