تاریخ درج خبر : 1392/11/16
کد خبر : ۲۰۷۳۲۰
+ تغییر اندازه نوشته -

نجات زن باردار در روستای بید انجیر

سایت استان: سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان چرام گفت: با تلاش و کوشش تیم سلامت شهرستان چرام، یک زن باردار که در روستای بید انجیر از توابع شهرستان چرام در محاصره برف قرار گرفته بود نجات داده و به بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت انتقال یافت.

مسعود احتشامی افزود: باتوجه به بارش شدید برف و باران و بسته بودن راه های ارتباطی منتهی به روستا تیم امداد و نجات به منطقه اعزام و وارد عمل شد.

وی افزود: ساعت 21 روز یک شنبه پس از دریافت تماس تلفنی مبنی بر خطر مرگ یک زن باردار در روستای بید انجیر، هماهنگی های لازم سریعا انجام شده و تیم سلامت متشکل از ماما، بهیار و راننده آمبولانس به منطقه اعزام شدند.

احتشامی افزود: با پیمودن یکصد کیلومتر و گذر از گردنه های صعب العبور پس از ارائه خدمات اولیه، کادر درمانی بیمار را جهت ادامه درمان به آمبولانس هدایت نموده و سریعا به سمت بیمارستان دهدشت حرکت کردند.

وی ادامه داد: در بین راه و با توجه به نامساعد بودن شرایط جوی و عدم امکان ادامه مسیر در نیمه های شب، یک دستگاه آمبولانس کمکی به منطقه اعزام و پس از طی مسیر به صورت پیاده، مادر باردار را به آمبولانس جدید انتقال داده و سرانجام در ساعت 9 صبح روز دوشنبه به بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت رسیدند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد