تاریخ درج خبر : 1392/11/16
کد خبر : ۲۰۷۳۲۴
+ تغییر اندازه نوشته -

دانشگاه آزاد گچساران خبر افزایش شهریه را تکذیب کرد

سایت استان: روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی گچساران با ارسال فکسی به دفتر سایت استان نسبت به انتشار خبری مبنی بر افزایش شهریه در این واحد دانشگاهی واکنش نشان داد.

متن جوابیه دانشگاه در پی می آید:

20140120175406

باسمه تعالی

مدیریت محترم سایت استان کهگیلویه و بویر احمد

با سلام و آرزوی توفیق احتراما، در خصوص نشر خبر کذب افزایش شهریه در این واحد دانشگاهی توجه جنابعالی و مخاطبین محترم را به موارد زیر جلب می نماید.

1- رعایت انصاف و تحقیق پیرامون صدق و کذب اخبار دریافتی رسالت خبری آن مجموعه بوده تا خاطر شریف مخاطبین دچار تشویش نگردد.

2- هیچگونه افزایش شهریه ای در دانشگاه آزاد اسلامی گچساران صورت نگرفته و مبلغ مشخص شده حاصل جمع شهریه ثابت و بخشی از شهریه متغیر نیمسال جاری می باشد و این اقدام جهت تقسیط شهریه متغیر در طول ترم به منظور مواجه نشدن دانشجویان با مشکل مالی در پایان ترم و ایام امتحانات انجام گرفته است.

3- لازم به ذکر است که صندوق رفاه این دانشگاه با مدیریت بسیار خوب در دریافت اعتبارات وزارت علوم و پرداخت تسهیلات (بلند مدت، کوتاه مدت و …. ) به دانشجویان، رتبه های برتر کشوری را در پنج سال اخیر کسب نموده و بیشترین میزان بدهی دانشجویان به دانشگاه ( به نسبت دانشجو) در دانشگاه های همجوار، مربوط به این واحد دانشگاهی بوده که خود بیانگر حداکثر همکاری دانشگاه با دانشجویان جهت رفع مشکلات اقتصادی احتمالی ایشان می باشد.

4- خوشبختانه پذیرش دانشجو در این دانشگاه به دلیل برخورداری از امکانات و تجهیزات فوق پیشرفته و کادر هیأت علمی مجرب، بسیار خوب بوده و هر ماه حقوق کارکنان و اعضای هیأت علمی به موقع پرداخت شده است.

5- این واحد از لحاظ پرداخت وام دانشجویی، تسهیلات و تخفیف های شهریه، رتبه اول را در بین دانشگاه های استان داشته است.

6- مدارک مربوط به رتبه های برتر کشوری و اعتبارات جذب شده و تسهیلات پرداخت شده موجود می باشد که در صورت لزوم ارسال خواهد شد.

دانشگاه آزاد اسلامی گچساران

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  ما داریم جور چی رو یا کی رو میکشیم چرا با دانشجوتون روراست نیستین در اینکه واحد ما واحد خوبیه شکی نیست ولی شما ساده ترین راه رو واسه رفع مشکلات دانشگاه پیش گرفتین باژ هم دیواری کوتاهتر از ما دانشجوها ندیدین

 • دانشجو گفت:

  تا کی دروغ؟
  مگه رسالت رسانه ها انتقال صداقت نیست؟

  یعنی ما دانشجوها دروغ میگیم؟

  واقعا متاسفم

  رییس دانشگاهی که دکتر محمودی باشه بایدم اینجور باشه

 • باسلام باشگاه دانشجویان پیام نور هم با سایت استان موافق و شاهد بر افزایش شهریه می باشد رئیس دانشگاه آزاد کشور خبر افزایش شهریه رو تاییدکرده پس نمیشه گفت سایت استان خبرکذب منتشرکرده
  باتشکر باشگاه خبری دانشگاه پیام نور
  P-yasuj.blogfa.com

پربازديد