تاریخ درج خبر : 1392/02/24
کد خبر : ۲۰۸۰۸
+ تغییر اندازه نوشته -

کرامت انسانی کاندیداهای انتخابات حفظ شود

سایت استان: سید حسین صابری بعدازظهر سه شنبه در نشست هم اندیشی با مسئولین رسانه های استان، ‌افزود: کرامت انسانی افراد و کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، میان دوره ای خبرگان رهبری و شوراها باید حفظ شود.

وی اظهار داشت: اصحاب رسانه و مطبوعات نقش پل ارتباطی مستمر و ناگسستنی میان مردم، ‌مسئولین و مسائل جامعه هستند و باید بسترهای لازم را برای حضور حداکثری فراهم کنند.

201

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: رعایت اخلاق اسلامی و حفظ آرامش در زمان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری و شوراها مهمترین وظیفه رسانه ها در تحقق حماسه سیاسی است.

صابری تصریح کرد: حفظ آرامش جامعه و ایجاد فضای شور و نشاط موجب حضور بیشتر مردم در صحنه و تحقق حماسه سیاسی می شود.

وی نقش رسانه ها را در ایجاد فضای آرام مهم دانست و گفت:‌ در سایه همدلی،‌ همراهی، همفکری و همراهی اصحاب رسانه ‌و با تلاش در جهت برقراری و حفظ آرامش ‌شاهد حماسه حضور دیگری در 24 خرداد ماه هستیم.

استاندار بیان داشت: نباید اجازه داد جایگاه رفیع رسانه، ابزار تبلیغاتی فرد یا گروه خاصی قرار گیرد و اعتماد مخاطب را از خودش سلب کند.

وی ‌انتخابات را حق، ‌تکلیف و وظیفه مردم دانست و گفت: فضا باید به نحوی مهیا شود که مردم با آمادگی کامل در جهت احقاق حق خویش حرکت کنند.

صابری از رسانه‌ها خواست که در حوزه اجرای انتخابات  جز رئیس ستاد انتخابات، استاندار و در مواردی که اعلام شود، فرمانداران، هیچ منبع خبری دیگری را به رسمیت نشناسند و اخبار  و اطلاعات لازم را از این طریق دریافت کنند.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد