تاریخ درج خبر : 1392/11/18
کد خبر : ۲۰۸۸۴۳
+ تغییر اندازه نوشته -

مراسم معارفه مدیر آموزش و پرورش دنا برگزار شد/عکس

سایت استانمراسم تودیع و معارفه مدیران جدید و قدیم آموزش و پرورش شهرستان دنا با حضوراردشیر یاری  معاون اداره کل آموزش و پرورش استان، فرماندار دنا، امام جمعه سی سخت و فرهنگیان و مردم سی سخت برگزار شد.

IMG_9949

به گزارش سایت استان، مدیرسابق آموزش و پرورش دنا در این مراسم گفت: برای نیل به اهداف انقلاب نیاز به تلاش و جدیت و احساس مسئولیت همگانی است.

علی محمد بهره مند افزود: آموزش و پرورش یکی از نهادهای مهمی است که می تواند در این راه پیشرو و پیشگام باشد.

وی مدیریت خود را برنامه محور دانست و ادامه داد: در روز معارفه برنامه های خود را عنوان کردم و تلاش و اهتمام این بود که این برنامه ها اجرایی شود و می توان گفت در این راه موفق بودیم.

IMG_9911

وی سند تحول را مهم ارزیابی کرد و افزود: اجرایی شدن این سند از سال 90 که من در این اداره شروع به کار کردم ابلاغ شد و اگر این سند به صورت کامل اجرایی شود تحول عظیمی را در آموزش و پرورش شاهد خواهیم بود.

همچنین معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش در این مراسم گفت: خدمت نیک و صادقانه است که نام انسان را ماندگار می کند.

اردشیر یاری افزود: لازمه این کار تعامل با همه گروهها و سلایق و استفاده بهینه از نظرات و مشاوره های افراد صاحب نظر است.

IMG_9924

یاری یکی از برنامه های اصلی نهاد متبوع را تحرک آموزشی خواند و ادامه داد: باید برای تحقق این مهم فضای شادی و نشاط به کلاس های درس برگردد.

وی در پایان گفت: فرهنگ را باید از سیاست جدا کرد و همگرایی را جایگزین واگرایی در این حوزه کرد و روش اعتدال را در پیش گرفت.

مدیر جدید آموزش و پرورش دنا در مراسم معارفه خود گفت: اهمیت تعلیم و تربیت در متون دینی آورده شد و هدف پیامبر نیز از بعثت، تعلیم و تعلم و تزکیه بوده است.

سپهدار مجلسی نژاد افزود: وظیفه آموزش و پرورش تعلیم و آموزش انسانها جهت رشد و تعالی انسانها است و کوتاهی وغفلت متولیان، در همه ابعاد اخلاقی، اجتماعی و اقتصادی متوجه جامعه می شود.

IMG_0001

وی پیشرفت ژاپن بعد از جنگ جهانی دوم را نتیجه اهمیت به آموزش و پرورش دانست و ادامه داد: هر کجا به امر آموزش بها داده شود و محور توسعه باشد آن کشور پیشرفت می کند.

وی با اشاره به عمل انسان دوستانه معلم مریوانی در همدردی با دانش آموز خود را ستود و اظهار داشت: اثر رفتار عملی به مراتب بهتر از بیان تئوری مسایل است و این عمل چنان بر دانش آموزان تاثیر گذاشت که همه آنها با معلم خود همراهی کردند.

مجلسی نژاد عنوان کرد: معلم ها قادرند چهره یک کشور را دگرگون کنند و سعادت یک جامعه در گرو تلاش و کوشش معلمان است.

وی با تجلیل از معلم بزرگ عشایر گفت: تلاش های  بهمن بیگی در جهت گسترش و بهبود تعلیم و تربیت در استان ستودنی است.

وی مردم سی سخت را اهل علم و فرهنگ عنوان کرد و افزود: اسلاف و نیاکان مردم این خطه کسانی بودند که جوهر قلم را به بوی باروت ترجیح دادند.

وی در پایان گفت: از همه فرهنگیان و صاحبنظران شهرستان دنا انتظار دارم مرا از تجربیات خود بی بهره نکنند.

گفتنی است در این جلسه از زحمات علی محمد بهره مند قدردانی و سپهدار مجلسی نژاد به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش دنا معرفی شد.

 گزارش تصویری خبرنگار سایت استان از این مراسم:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • عیسی گفت:

  اقای مجلسی نژاد تبریک عرض می کنم ودرود بر حاج زارع پور وانتخاب شایسته آن…

 • پاتاوه گفت:

  افرین

 • حقیقت گفت:

  من متحیرم این همه اصلاح طلب که دنبال پست میگردند ایا قضیه انها مثل بیکاری قابل حل است مگر میشود…………………

 • یاسوج گفت:

  اگر همه اصول گرایان ساران مثل اقای …….. که در عکس شماره 21در خواب خرگوشی وخسته از تجدید فراش به ارث رسیده از مدیریت بهزیستی بویراحمد باشد فقط بایدبگوییم خدابه داد مجلسی عزیز برسد

 • شهروند گفت:

  درود بر اهالی ساران که حتی اصولگرایانشان هم در این جلسه احساس خوشحالی نمودند اگر چه اصلاح طلبان از تهام نقاط شهرستانهای بویر احمد ودنا هم امده بودند امیدوارم سپهدار انها را شرمنده نکند اگر میخواهد توفیق کسب نماید از اصول گرایان ساران هم استفاده کند در معاونت ها

 • حمید گفت:

  مجلسی نژاد از مقام بهمن بیگی و اقدام معلم مریوانی به عنوان نمونه های عملی والگو در اموزش پرورش کشور تقدیر نمود که این خود احترام به جایگاه بزرگان می باشد

پربازديد