تاریخ درج خبر : 1392/11/18
کد خبر : ۲۰۸۹۰۴
+ تغییر اندازه نوشته -

ویژه جشنواره: افزایش سانس ها برای پخش فیلم های جشنواره وجود ندارد

سایت استان: معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد در مورد افزایش تعداد سانس های پخش فیلم ها بیان داشت: طبق دستورالعمل ارسالی قابلیت افزایش سانس ها برای پخش فیلم های جشنواره را نداریم.

به گزارش سایت استان به نقل روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد محمد علی پیرسبزی در نشست خبری با اصحاب رسانه درخصوص جشنواره فیلم فجر با اشاره به جزئیات اکران فیلم ها در جشنواره فیلم فجر یاسوج اظهار داشت: فیلم های اکران شده در جشنواره فجراستان فقط در سانس های تعریف شده قابلیت پخش دارد و بابت هر سانس مبلغ 5 میلیون تومان به تهیه کنندگان فیلم ها پرداخت می شود.

محمد علی پیرسبزی با بیان این مطلب که منتقدین فیلم ها را از تحصیل کرده های استان در حوزه فیلم و از منتقدین کشور هستند، ادامه داد: نحوه انتخاب منتقدین به شکلی است که هر کدام از آن ها دارای دیدگاه مختلفی است.

پیرسبزی در مورد افزایش تعداد سانس های پخش فیلم ها بیان داشت: طبق دستورالعمل ارسالی قابلیت افزایش سانس ها برای پخش فیلم های جشنواره را نداریم.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از دعوت تعدادی از هنرمندان مشهور کشوری خبر داد و افزود: این هنرمندان در صورت مساعد بودن شرایط جوی به این جشنواره می آیند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • محمدی گفت:

    ضمن تشکر از تله فیلم مهند س پیر سبزی و خانم طاهری گچساران

پربازديد