تاریخ درج خبر : 1392/11/18
کد خبر : ۲۰۸۹۰۸
+ تغییر اندازه نوشته -

ویژه جشنواره: آشتی مردم شهر یاسوج با سینما

سایت استان: استقبال مردم شهر یاسوج در اولین روز برگزاری جشنواره فیلم فجر خبر از آشتی مردم این شهر با سینما داد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد پرهیزکار یکی از مخاطبان فیلم سینمایی مهمان داریم در گفتگو با خبرنگار ما گفت : دنیا بر پایه سینما، تفکرات خود را وارد کشورها می‌کند و می‌توان گفت؛ سینما از پر جاذبه‌ترین هنر صنعت برای نفوذ در کشورها است.

وی ابراز داشت : سالها پیش که سینما در شهر یاسوج تعطیل شد همه روزنامه‌ها تیتر می‌زدند: تنها سینمای یاسوج تعطیل شد، اما خوشبختانه استقبال مردم شهر یاسوج در اولین روز برگزاری جشنواره فیلم فجر خبر از آشتی مردم این شهر با سینما داد و نیاز است مسئولان در برپایی سینماهای دیگر در شهر تلاش کنند و

این مخاطب فیلم های جشنواره فجر در ادامه گفت : برگزاری جشنواره فیلم فجر در سطح استان‌ یک حرکت خوب و مناسبی است که در حوزه سینما اتفاق افتاده است.

وی ترویج و توسعه فعالیت‌های سینمایی را از دیگر پیامدهای مثبت اکران فیلم‌های جشنواره فیلم فجر در استان برشمرد و افزود: این جشنواره امتیازات و مزایای خوبی برای شهروندان یاسوجی که سالهاست فرش قرمز سینما را ندیده اندخواهد داشت.

پرهیزکار در پایان از مردم شهر یاسوج خواست تا از این فرصت بی نظیر استفاده کنند و به تماشای فیلم های جشنواره فجر در یاسوج بپردازند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد