تاریخ درج خبر : 1392/11/18
کد خبر : ۲۰۸۹۲۶
+ تغییر اندازه نوشته -

ویژه جشنواره: برگزاری جشنواره فیلم فجر اقدامی تحسین برانگیز برای مجموعه فرهنگ و هنر استان است

سایت استان: مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد برگزاری سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر در استان را اقدامی تحسین برانگیز برای مجموعه فرهنگ و هنر استان عنوان کرد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد یوسف افشارنیا در حاشیه سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر در یاسوج اظهار داشت: اکران فیلم های سینمایی جشنواره فجر که همزمان با دیگر استان های معتبر کشور در یاسوج صورت می گیرد اقدامی مثبت و حرکتی فرهنگی است.

وی با بیان اینکه برگزاری این جشنواره بین المللی در استان نشان از توجه به فرهنگ استان و احترام به مردم استان است ابراز داشت: سوابق میزبانی و رایزنی های به عمل آمده برای میزبانی این جشنواره که مسئولان برگزاری را متقاعد کرده و استان کهگیلویه و بویراحمد در کنار دیگر استان های بزرگ و با قابلیت های بیشتر، میزبان این جشنواره شده اقدامی تحسین برانگیز بوده که امیدواریم برگزاری این جشنواره در سال های آینده تداوم داشته باشد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: اکران فیلم های سینمایی جشنواره بین المللی فجر در یاسوج اقدامی شایسته ای است که نشان از تلاش و انگیزه بالای مسئولان برگزاری این جشنواره در استان دارد.

افشارنیا با ابراز امیدواری از تداوم برگزاری چنین جشنواره هایی در استان افزود: امیدواریم اقدامی جدی از سوی دولت برای احترام به علاقه مندان فرهنگ و هنر این استان به خصوص ساخت سینما در استان صورت گیرد.

وی با بیان اینکه شهرستان های استان مستحق داشتن سالن سینما هستند گفت: امیدواریم با حمایت های بیش از پیش دولت در سال آینده که اکران فیلم های سینمایی جشنواره بین المللی فجر را در یاسوج خواهیم داشت شاهد بهره برداری سالن های سینما در سطح استان باشیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد