تاریخ درج خبر : 1392/11/18
کد خبر : ۲۰۹۸۶۷
+ تغییر اندازه نوشته -

رئیس امور مالیاتی گچساران معرفی شد

سایت استان: شاهرخ ذوالقدرپور رسما به عنوان رئیس امور مالیاتی شهرستان گچساران منصوب شد.

سهراب امدادی فر مدیرکل امور مالیاتی استان کهگیلویه و بویراحمد روز پنجشنبه رسما ذوالقدر را به عنوان رئیس امور مالیاتی گچساران معرفی کرد.

IMG_5369

امدادی فر در این مراسم که در نمازخانه اداره دارائی گچساران برگزار می شد گفت: از اینکه دولت تدبیر و امید و وزیر محترم امور اقتصادی و دارائی کشور در سالروز ورود بنیانگذار انقلاب، حکم اینجانب را امضا کردند و اعتماد لازم را به این خدمتگزار مردم داشتند سپاسگزارم.

امدادی فر از مردم شریف گچساران، کسبه و بازار، مجمع امور صنفی گچساران، فعالان اقتصادی و شرکت ها، همه شخصیت های حقوقی و حقیقی که مودیان این اداره بودند و به نوعی مودیانی منظم و آبرومند بودند تشکر کرد و گفت: از شرکت نفت گچساران و همه مدیرعامل های محترم تشکر می کنم و از آقای بیژن غلام قاسمی که همواره به این اداره توجه ویژه ای داشته اند سپاس ویژه دارم.

وی با معرفی ذوالقدر گفت: بحث مجموعه و زیرمجموعه نیست. بحث رئیس و مرئوس نیست. ما همه سربازان جمهوری اسلامی هستیم. گاهی در دفاع مقدس می جنگیم و گاهی در لباس توسعه و پیشرفت هستیم.

وی افزود: در سال ۱۳۸۷ که این اداره تحویل ما شد به جز پرسنلی شریف و آگاه هیچ چیز نداشتیم و با مدیریت خود پرسنل امروز کار به جائی رسیده که علاوه بر ارتقای اداره گچساران، هر کدام از کارکنان گچساران می توانند در حد مدیر یک بخش مالیاتی باشند.

امدادی فر گفت: اگر امروز کسی مدیر می شود دلیلی بر این نیست که شایستگی اش بیش از دیگران است، بلکه چارت سازمان می گوید فقط یک رئیس داشته باشیم. آقای ذوالقدر و آقای کرمی با هم و دست در دست هم به کمک پرسنل این اداره می توانند روزهای خوبی را برای سازمان در گچساران رقم بزنند.

منبع: کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ع.م گفت:

    امیدوارم اقای ذوالقدر همچون جناب امدادی فر مدیری شایسته و زحمت کش برای شهرستان باشند ودرکارشان موفق باشند ضمنا از زحمات بی دریغ اقای امدادیفر تشکر می نماییم

  • کارمند مالیاتی گفت:

    کجا حسن انتخاب اگر راست می گویی بیا در اداره و از کارکنان بپرس طرف چطوریه

  • م آرام یاسوج گفت:

    باتبریک به محضر جناب آقای حاج سهراب امدادی فر وآرزوی توفیق در مسئولیت جدید درود میفرستیم بر این حسن انتخاب انسانی زحمت کش وکاردان که سالیان سال است در امور اقتصاد ودارایی دارای مسئولیت بوده ودر کارش موفق آرزوی سلامتی وبهروزی را برایشان داریم- موسی آرام

پربازديد