تاریخ درج خبر : 1392/11/19
کد خبر : ۲۰۹۸۸۲
+ تغییر اندازه نوشته -

فیلمهای “ردکارپت” و “پنج ستاره” در یاسوج به روی پرده رفت

سایت استان: روز جمعه و در دومین روز شروع جشنواره فیلم فجر در یاسوج، فیلمهای “ردکارپت” به کارگردانی رضا عطاران و فیلم “پنج ستاره” ساخته مهشید افشار زاده به روی پرده رفت.

مدیر بخش استانی جشنواره فیلم فجر گفت: مردم استقبال خوبی از فیلم «رد کارپت» رضا عطاران به واسطه ذهنیت قبلی خود داشتند ولی در نهایت آن‌چه که در روز دوم اکران فیلم‌های جشنواره فجر بیشتر پسندیدند، «پنج ستاره» مهشید افشارزاده بود.

امین کمالوندی امشب پس از اتمام اکران‌های روز دوم فیلم‌های جشنواره فجر در یاسوج اظهار کرد: امروز در چهار سانس دو فیلم «رد کارپت» رضا عطاران و همچنین «پنج ستاره» مهشید افشارزاده به نمایش درآمد.

kam

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: مردم و علاقه‌مندان به سینما به خاطر شخص رضا عطاران و شناختی که نسبت به این کارگردان و بازیگر فیلم و سریال از قبل داشتند از فیلم «رد کارپت» وی استقبال بسیار خوبی کردند.

کمالوندی در ادامه گفت: خود من نیز بر حسب علاقه و وظیفه هر دو فیلم را تماشا کردم اما در نهایت آن‌چه که تماشاگران را راضی نگه داشت فیلم «پنج ستاره» ساخته مهشید افشارزاده بود که در پایان اکران می‌توانستیم رضایت علاقه‌مندان به سینما را از چهره آن‌ها درک کنیم.

این مسئول افزود: در فیلم افشارزاده که جز نخستین تجربه وی بود، بازی خوب شهاب حسینی و بهنوش بختیاری به چشم می‌آمد که توانسته بود برای نخستین سال در بخش مسابقه این جشنواره حضور پیدا کند.

کمالوندی در ادامه گفت: در بین فیلم‌های اکران شده تاکنون که تعداد آن‌ها چهار فیلم بوده و از میان انارهای نارس، میهمان داریم، رد کارپت و پنج ستاره به نظر من فیلم «مهمان داریم» ساخته محمدمهدی عسگرپور بیشتر مورد پسند علاقه‌مندان به سینما در یاسوج قرار گرفته است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد