تاریخ درج خبر : 1392/11/19
کد خبر : ۲۰۹۸۸۷
+ تغییر اندازه نوشته -

حضور استاندار و زارعی در پیست اسکی کاکان/عکس

سایت استان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد از پیست اسکی و همچنین منطقه کاکان بازدید و پیگیر امور و مشکلات مردم این منطقه شد.

سید موسی خادمی عصر امروز به همراه مدیران استانی و نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی از پیست اسکی کاکان و همچنین مناطق مختلف دهستان کاکان بازدید و در جریان مشکلات این منطقه قرار گرفت.

سید موسی خادمی در این بازدید ابتدا در جریان مشکلات پیست اسکی کاکان قرار گرفت و دستورات لازم را برای پی‌گیری مشکلات آن صادر کرد و سپس با حضور در روستاهای حمزه‌خانی و منصورخانی از نزدیک مشکلات این مناطق را از زبان مردم و مسئولان این دهستان شنید.

13921118000281_PhotoL

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از پیست اسکی کاکان با بیان این‌که لازم است همه مسئولان استانی به این مجموعه نگاه مناسب داشته باشند به لزوم رفع اختلافات در این پیست تأکید کرد.

در این بازدید خادمی از نزدیک در جریان مشکلات و کمبودها از زبان مردم و مسافران قرار گرفت.

استاندار سپس با حضور در منطقه حمزه‌خانی از مجموعه پارک چشمه‌ریزی دیدن کرد و دستور داد تا برای رفع مشکلات این مجموعه اقدام شود.

استاندار در این دیدار گفت: اداره برق نباید بابت روشنایی این پارک از مجموعه دهیاری پولی دریافت کند.

خادمی همچنین دستور داد تا برای ساخت چند چشمه بهداشتی و جمع‌آوری زباله و همچنین راه دسترسی این مجموعه اقدام شود.

استاندار سپس با حضور در مراسم رجعت یکی از حجاج منطقه منصورخانی در مسجد این روستا حضور یافت و قول پی‌گیری مشکلات این روستا و مناطق را داد.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • حرف حق گفت:

    نماینده محترم چیزی نفرمود؟نطقی نداشتند؟اما نه راستی پیست بود …..چه ربطی داشت ! فکر کردم جاده است به آسفالت نیاز داره../هر سخن جایی .ببخشید

پربازديد