تاریخ درج خبر : 1392/11/19
کد خبر : ۲۱۰۴۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -

افتتاح 5 طرح صنعتی در شهرستان بویراحمد

سایت استان:  با حضور استاندار استان، معاونین، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مسؤلین استانی، 5 طرح صنعتی در شهرستان بویراحمد افتتاح گردید.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه افتتاح سردخانه سه هزار و 500 تنی تعاونی 2301 گفت: همزمان با دهه فجر پیروزی انقلای اسلامی با سرمایه گذاری بالغ بر 75 میلیارد ریال و ایجاد صد فرصت شغلی، 5 طرح صنعتی در شهرستان بویراحمد افتتاح گردید.

داریوش دیودیده با بیان اینکه یکی از نیازهای مهم کهگیلویه و بویراحمد وجود صنایع تبدیلی و سردخانه است افزود: با افتتاح فاز اول سردخانه سه هزار و 500 تنی در شهرک صنعتی فرودگاه بخشی اعظمی از نیاز استان در زمینه نگهداری محصولات باغی، لبنیات و گوشت برطرف خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: سردخانه تعاونی 2301 با سرمایه گذاری بالغ بر 40 میلیارد ریال و ایجاد فرصت شغلی برای پنجاه نفر و در زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع بنا شده است.

دیودیده گفت: با توجه به تولیدات متنوع باغی همچون سیب، انگور و گردو و خروج بخش ازیادی از این محصولات به دلیل عدم وجود سردخانه مناسب در استان، افتتاح این طرح صنعتی را امیدوار کننده و نوید بخش دانست.

ایشان خاطر نشان کرد: طرح‎های صنعتی و معدنی مذکور شامل سردخانه، ظروف و محصولات پلاستیکی، صنایع غذایی، آب معدنی و تولید سبد میوه است.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد در پایان با اشاره به تسهیل در امور سرمایه گذاری و وجود شرایط مناسب و پتانسیل ها و منابع عظیم و منحصر بفرد کهگیلویه و بویراحمد در زمینه های صنعتی و معدنی از تمامی سرمایه گذاران توانمند جهت انجام سرمایه گذاری در این استان دعوت بعمل آورد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد