تاریخ درج خبر : 1392/11/19
کد خبر : ۲۱۰۴۶۶
+ تغییر اندازه نوشته -

دیدار مدیرکل کمیته امداد استان با آیت الله ملک حسینی

سایت استان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کرد.

نماینده ولی فقیه در استان بر ضرروت مشارکت همگانی و مردمی در راستای رفع مشکلات نیازمندان تأکید کرد و گفت: امید است که همه با همکاری و تعامل و توسعه مشارکتها بتوانیم راهگشای مشکلات محرومین باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان در دیدار با مدیرکل کمیته امدد استان، گفت: کمیته امداد از اولین نهادهای انقلابی است که به دستور امام راحل برای رفع نیازها و مشکلات مردم محروم تأسیس شد.

IMG_3927 [640x480]

آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی خدمت به محرومین و مستضعفین را در دین اسلام بسیار مهم دانست و اظهار داشت: کمیته امداد در جامعه نقش تأثیر گزار و بسزایی در حمایت از نیازمندان دارد و گام های ارزشمندی در جهت رفع محرومیت نیازمندان برداشته است.

نماینده ولی فقیه در استان گفت: توقعاتی که از نهادها و دستگاههای خدمت رسان داریم برآوردن نیازها و مشکلات مردم است.

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری افزود: مشارکت همگانی و مردمی در راستای رفع مشکلات نیاز هست و امید است که همه با همکاری و تعامل و توسعه مشارکتها بتوانیم راهگشای مشکلات محرومین باشیم.

آیت الله ملک حسینی با بیان اینکه حل مشکلات و نیازهای مردم نیازمند تلاش همگانی است، تصریح کرد: باید جایگاهی پیدا شود تا زمینه حضور خیرین از استانهای همجوار برای یاری نیازمندان استان فراهم شود.

نماینده ولی فقیه در استان تأکید کرد: هدف ما رفع محرومیت در استان است و با توجه به حجم محرومیتها در استان و منطقه، ما باید تلاش کنیم که در حد توان آن را رفع نماییم.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان نیز در این دیدار، گفت: با توجه به حجم نیازهای محرومین، نیازمند همکاری و تعامل بیشتر همه مسئولین تمامی ادارات ،خیرین، بزرگان وافراد نیکوکار هستیم .

سید غلامرضا متقی یادآورشد اگر بانکها همکاری وهمراهی خوبی داشته باشند میشود اشتغال را رونق بخشید تابا توانمند نمودن نیازمندان آنان را به خوداتکایی برسانیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد