تاریخ درج خبر : 1391/06/14
کد خبر : ۲۱۰۷
+ تغییر اندازه نوشته -

استاندارسابق: توفیقی درپتروشیمی حاصل نشد/از مردم عذرخواهی می کنم

استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد اذعان کرد: باید اعتراف کنم در این مدت روی دو پروژه مهم پتروشیمی دهدشت و گچساران توفیقی حاصل نشد و از این بابت از مردم این استان عذر می‌خواهم.

نیکزاد پتروشیمی دهدشت را تعطیل خواند و گفت: پتروشیمی گچساران نیز روند اجرایی بسیار کندی دارد که امید است استاندار جدید بتواند این دو پروژه مهم را به سرانجام برساند.

احساس کودکی را دارم که از مادرش جدا شده است

استاندار سابق استان کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: بسیار به مردم این استان وابسته شدم و دیشب که به عنوان استاندار اردبیل معرفی شدم و شب در آنجا بودم دقیقا احساس کودکی را داشتم که از مادرش جدا شده است.

وی افزود:  در مدت حضورم در استان کهگیلویه و بویراحمد با مطالعه و برنامه‌ریزی علمی تلاش داشتیم تا در چهار محور توسعه این استان یعنی آب و کشاورزی، راه، گردشگری و نفت کارهایی را در راستای خدمت به مردم انجام دهیم که امید است این تلاش‌ها از سوی مردم مورد پذیرش واقع شود.

نیکزاد پتروشیمی دهدشت را تعطیل خواند و گفت: پتروشیمی گچساران نیز روند اجرایی بسیار کندی دارد که امید است استاندار جدید بتواند این دو پروژه مهم را به سرانجام برساند.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش تصریح کرد:

صادقانه به مردم این استان می‌گویم که بسیار دوست داشتم و تلاش کردم که در استان کهگیلویه و بویراحمد بمانم و کارهای نیمه‌تمامی که شروع کردیم را به پایان برسانم.

نیکزاد، مردم کهگیلویه و بویراحمد را مردمی قدرشناس خواند و ابراز داشت: نمی‌توان رشادت‌های مردم این استان در پد خندق که با سنگ و کلوخ به سپاه دشمن می‌زدند و دشمن که فکر می‌کرد این سنگ‌ها بمب هستند و عقب می‌نشست را فراموش کرد.

استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد افزود: افتخار می‌کنم که حماسه مردم این استان در انتخابات گذشته مجلس و مشارکت 89 درصدی بدون ریختن خونی از دماغ کسی، در دوران حضور من در این استان حاصل شده است.

نیکزاد تبریک گفتن رقبای دو نماینده مردم گچساران و یاسوج را در انتخابات مجلس توفیقی خواند که در کمتر جایی از این کشور اتفاق افتاده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد