تاریخ درج خبر : 1391/06/14
کد خبر : ۲۱۱۱
+ تغییر اندازه نوشته -

مشورت می‌پذیریم اما نه مشورت زوری!

وزیر کشور انتصاب مدیران سفارش‌ناپذیر را یکی از خواسته‌های دولت و مردم دانست و از استانداران خواست تا نسبت به گماشتن چنین مدیرانی دقت داشته باشد.

مصطفی محمدنجار افزود: اینکه می‌گویند دولت نباید در سال آخر کار خود استانداران را تغییر دهد مورد قبول ما نیست و از نظر دولت و سیاست‌های آن برای خدمت به مردم یک ثانیه هم یک ثانیه است.

نجار ادامه داد: باید این را هم گفت که با شروع به کار دولت بعدی بلافاصله استانداران تغییر نمی‌کنند که ما بگوییم تنها چند ماه به پایان دولت باقی مانده است، اگر استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد کارنامه خوبی داشته باشد ممکن است در دولت بعد هم تغییر نکند.

وی گفت: این تغییر هدفی را دنبال می‌کند و یک پشتیبانی را همراه خود دارد که امید است نتایج آن به نفع مردم هر دو استان کهگیلویه و بویراحمد و اردبیل باشد.

وزیر کشور با رد برخی اظهارنظرها در مورد به مصلحت نبودن تغییر استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: آقای احمدی‌نژاد به ما گفته که لحظه به لحظه این دولت برای ما مهم است و ما برای آن برنامه و طرح داریم حالا چه برسد به اینکه یک سال دیگر از عمر دولت دهم باقی مانده است.

وزیر کشور در بخش دیگری از صحبت‌هایش انتصاب مدیران سفارش‌ناپذیر را یکی از خواسته‌های دولت و مردم دانست و از صابری استاندار جدید این استان خواست تا نسبت به گماشتن چنین مدیرانی دقت داشته باشد.

محمدنجار تصریح کرد: انتصاب افراد قوی و معتقد به سیاست‌های دولت بسیار مهم است و در این راه مشورت دادن و مشورت کردن خوب است ولی این به منزله این نیست که بخواهیم به زور مشورتی را یا نظری را قالب کنیم.

وی تاکید کرد: هر کسی باید کار خود را بکند و ما مشورت کردن را وظیفه خود می‌دانیم ولی باید مدیرانی انتصاب شوند که به فکر کار برای مردم و مورد پذیرش آن‌ها باشند نه سفارش‌پذیر و ناکارآمد.

وزیر کشور خاطرنشان کرد: صابری برای کار در کهگیلویه و بویراحمد یک نفر است و برای پیشرفت و توسعه این استان نیازمند همدلی و همکاری همه مسئولان و نمایندگان هستیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد