تاریخ درج خبر : 1392/11/20
کد خبر : ۲۱۱۲۸۱
+ تغییر اندازه نوشته -

استاندار پروژه های بویراحمد را افتتاح کرد/گزارش تصویری

سایت استان: با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد 69 طرح عمرانی در شهرستان بویراحمد افتتاح شد.

سید موسی خادمی در آیین افتتاحیه طرح‌های عمرانی شهرستان بویراحمد میزان اعتبار هزینه شده را افزون بر 237 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: امیدواریم با اجرای طرح‌های مذکور بتوان اشتغال‌زایی خوبی برای شهرستان ایجاد کرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر این‌که در حال حاضر دو طرح کشاورزی به نمایندگی از دیگر طرح‌ها و یک طرح از سازمان صنعت، معدن و تجارت امروز افتتاح شد، گفت: دیگر طرح‌های افتتاحی شهرستان بویراحمد امروز عصر در بخش‌های مختلف افتتاح می‌شوند.

111 (2)

وی عمده طرح‌های افتتاحی بویراحمد را در حوزه کشاورزی، صنعت و معدن، ساماندهی گلزار‌های شهدا، احداث مسکن مددجویان عنوان کرد و گفت: امیدواریم با افتتاح طرح‌های عمران شهری، روستایی و کشاورزی باعث افزایش توسعه بیش‌ از پیش شهرستان بویراحمد باشیم.

این مسئول تعداد پروژه‌های کلنگ‌زنی شهرستان بویراحمد را یک پروژه عنوان کرد و گفت: با افتتاح پروژه‌های عمرانی بویراحمد اشتغال‌زایی قریب به 204 نفر ایجاد می‌شود که امید می‌رود با اجرای هرچه بهتر و رسیدگی به طرح‌ها بتوان این اشتغال‌زایی را افزایش داد.

خادمی در ادامه به افتتاح طرح کود آلی کرانوله جهاد کشاورزی اشاره و اذعان کرد: این طرح با جذب 690 میلیون تومان تسهیلات طی 10 ماه به بهره‌برداری رسیده است.

وی دومین طرح افتتاحی شهرستان بویراحمد را سردخانه تعاونی 2301 بیان کرد و گفت: این سردخانه در دو فاز در حال بهر‌ه‌برداری است که ذخیره میوه و انواع مواد لبنیاتی در آن با ذخیره‌سازی سالانه 3 هزار تن صورت می‌گیرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد سومین طرح افتتاحی صبح امروز را مجتمع تعاونی گلخانه‌ای فرودگاه عنوان کرد و گفت: در فاز اول 15 واحد گلخانه‌ای پیش‌بینی شده است که در حال حاضر هشت واحد آن فعال بوده و هفت واحد دیگر در مرحله تهیه زیرساخت‌ها هستند.

خادمی در خاتمه اذعان کرد: برای تهیه زیرساخت‌‌های مجتمع تعاونی‌های گلخانه‌ای جهاد کشاورزی قریب به یک میلیارد و 400 میلیون تومان هزینه کرده است.

گزارش تصویری از این مراسم:

عکسها: سید علی صفدر فروزنده

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد