تاریخ درج خبر : 1392/11/20
کد خبر : ۲۱۱۵۷۹
+ تغییر اندازه نوشته -

بیشترین معدل گویندگی رادیو به شبکه استانی دنا رسید

 

kasha

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد از خانم زرین کشاورز گوینده رادیو محلی شبکه استانی دنا که بیشترین معدل گویندگی در میان مراکز به خود اختصاص داد تجلیل کرد.

دکتریوسف افشارنیا در این جلسه عنوان داشت: گزارشگران، خبرنگاران و گویندگان شبکه استانی دنا ا ز توانایی بالایی برخودار هستند امیدواریم در ادامه این موفقیت‌ها شاهد رشد و شکوفایی آنان در برنامه‌های مختلف صداوسیما باشیم.

وی افزود: خانم زرین کشاورز گوینده رادیو براساس ارزیابی اداره کل صدای استانها با کسب 6 امتیاز بالای 70 درصد بیشترین معدل کل گویندگی را به خود اختصاص داد.

وی گوینده  برنامه‌های رادیویی پسیناپسین،شب‌های ایرانی و بچه‌ها سلام است که از شبکه استانی دنا تولید و پخش می‌شوند.

معصومی‌فر مدیرکل صدای استانها نیز این موفقیت را با ارسال لوح تقدیر به خانم کشاورزتبریک و درآن یادآورشد: توانمندی متعهدانه جنابعالی در کسب 6 مورد امتیاز بالای 70 با بیشترین معدل گویندگی در ارزیابی سال 92 اداره کل ارزیابی صدای استانها سوابقی را رقم زده است که شایسته تقدیر و نویدبخش فتح قله‌های رفیع با خلق آثاری فاخر و ماندگار را در پی دارد بنابراین از خدواند منان برایتان توفق روزافزون آرزو داریم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • امید گفت:

  حالا یکی نمیدونه فک میکنه زرین کشاورز کیه مگه!!!!!!!!!
  اصلا حقش نبود.

 • پارتی بازی گفت:

  خوب معلومه

 • ناصر گفت:

  من کاری ندارم… اما خدایی جهانبخش صابری گوینده خوبی است

 • خيرخواه گفت:

  سلام جناب دکتر افشار نیا امام علی می فرمایند هر کس کاغذی را امضا کند انگار بر خرد خود مهر زده است پس لطفا بیشتر برسی می کردید و تمامی مسائل را در نظر می گرفتید

پربازديد