تاریخ درج خبر : 1391/06/14
کد خبر : ۲۱۱۷
+ تغییر اندازه نوشته -

من از جنس شما هستم؛ فقط لباس و عمامه ندارم

استاندار جدید استان با اشاره به اینکه اولین جلسه شورای اداری همین بعد از ظهر امروز برگزار می‌شود تا نشان دهم اهل نظم و انظباط هستم، گفت: من از جنس شما هستم و فقط لباس و عمامه ندارم.

سید حسین صابری افزود: ائمه جمعه و روحانیون اشکال‌ها و مسائل را بگویند و اگر وارد باشد آنها را می‌پذیرم.

وی با اشاره به اینکه از نیروهای منطقه در مدیریتها استفاده می کنم و کاروان مدیریتی باخود به این استان نیاورده ام، گفت: نیروهای بومی بزرگترین سرمایه مدیریتی هر منطقه هستند و هنر مدیریت این است که از مجموعه نیروهای موجود به نحو مطلوبی استفاده کند.

وی پاک دستی و پاک چشمی را اولین اصل در مدیریتها عنوان کرد و اظهار داشت: اگر مدیری این دو خصیصه را داشته باشد بقیه خصایص هم به دنبال آن می آید.

صابری تصریح کرد: پیشرفتهای کنونی کشور به برکت انقلاب و خون شهداست و اگر در حفظ و حراست از این ارزشها غفلت کنیم، دچار خسران شده ایم.

وی با اشاره به اینکه حفاظت و دقت در هزینه کردن از بیت‌المال را اول به خودم و بعد از آن به همه مدیران این استان تذکر می‌دهم و این همان‌ چیزی است که باید از شهید رجایی و باهنر بیاموزیم، گفت: عرصه اجرایی همواره با نقایص و کوتاهی‌هایی همراه است که من از علما و ائمه جمعه و مقاماتی که این گزارشات در وهله اول به آن‌ها می‌رسد انتظار دارم که توضیح و دلیل آن را ابتدا از خود من بخواهند تا اگر دلیل قانع‌کننده‌ای نداشتم از محضر آن‌ها و مردم عذر بخواهم و قول دهم که دیگر این اشتباهات تکرار نشود.

صابری در حاشیه صحبت‌های خود با اشاره به گزارش نیکزاد از فعالیت‌های دوران مسئولیتش خاطرنشان کرد: این گزارش نشان می‌دهد که کار باقی مانده زیادی که من باید انجام دهم، وجود ندارد که امید است کارهای نیمه‌تمام این استان را با یک همکاری و عزم همگانی تکمیل و افتتاح کنیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد