تاریخ درج خبر : 1392/11/20
کد خبر : ۲۱۱۹۱۰
+ تغییر اندازه نوشته -

آقای بزرگواری! صدای تغییر را بشنوید

سایت استان: محمد قاسم مرادی

به اصلاح خود بپردازید قبل از آنکه مردم به اصلاح شما اقدام نمایند(پائولو کوئلو)

ملت شریف و غیور ایران همچنانکه مستحضر ید در 24 خرداد 1392 فریاد شما به بهترین نحو از صندوق رای بیرون آمد و چشم جهانیان خیره ماند و دهان مخالفان باز.

مع الاسف در بعضی از استانها که تعدادشان هم محدود می باشد و نمایندگانی که رسالتی جز مرگ بر این و آن و فلانی و بهمانی ؛اعدام باید گردند ، ندارند ، گوش خود را بستند تا سخنان مردم را نشنوند وصورت مساله را پاک می کنند و هم چنان بر موضع ناحق خود پای می فشارند.

اگر ملت در 24 خرداد خواهان تغییرات عمیق سیاسی و فرهنگی و اجتماعی و امنیتی با بافت جدید اداری می باشند،اگر ملت خواهان گسترش سازمانهای مردم نهاد و افزایش احزاب و تشکلهای شناسنامه دار می باشند.این گروه که گذاشتن لفظ خوارج که دل مولا علی (ع) را نیز خون کردند و اذنابشان در دنیای امروز نیز دل رهبری را به درد میاورند و کاسه از آش داغ تر می شوند، هنوز بر مواضع خود می باشند.

در استانهای دیگر نمایندگان جناح اصولگرا صدای مردم را دال بر تغییر و تحول خواهی شنیدند اما از روزی که نماینده ما در مجلس شورای اسلامی به جای برگزیدن منطق با چماق اعلام کردند که ما رای مردم را بر نمی تابیم، امید به پذیرش تغییرات در شهرستان ما به صفر رسیده است.

حال ضمن دعوت این نماینده به انعطاف در برابر آرا میلیونی مردم که هنوز چیزی نشده شیرینی کام مردم را می توان دید ، خواهشمندیم که در برابر تغییرات مدنظر مسئولین و دولتمردان این جزم اندیشی و خشک نگری را کنار نهاده و به آرای ملت گردن نهاده و بیش از این مدیران کل و استاندار را زیر فشار تغییرات قرار ندهد چرا که مردم در 24 خرداد خواهان ورژنی جدیدتر از جمهوریت اسلامی ایران که در دل خود دموکراسی واقعی را دارد، مقاومت ننماید و بیش از این مانع تراشی نکند. و در فکر اصلاح تفکر خود برای جلب آرا مردم در دوره های بعد باشند ،چرا که عرض خود می برد و زحمت مسئولین میدارد.

اگر ابتدائی ترین اصل ازپرنسیب ( اصول) دموکراسی را بپذیریم تاکنون حتی یک نفر از طرفداران ایشان با این دیدگاه نباید در قدرت باشند ، چراکه رئیس محترم جمهور شعارهایی دادند که بوسیله نیروهای طرفدار شما نه تنها محقق نمی شود، بلکه به بن بست خواهد رسید و تنفر همگانی را برای خود و اصولگرایی به همراه خواهد داشت.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • عسل گفت:

  دست به دامن خدا که میشوم…

  چیزی آهسته درون من به صدا میاید که: نترس!

  از باختن تا ساختن دوباره…

  فاصله ای نیست…

 • عسل گفت:

  عکسی خوبتری نداشتی بابا عکست خیلی …

 • دهدشت گفت:

  20سال موحد نماینده بود چکار برای ردم دهدشت کرد .ایا موحد جز ……… نبود

 • عکاس گفت:

  عکس بهتر از این نداشتی

 • خبرنگار گفت:

  از مدیرت سایت خواهش مندیم اجازه ندهید هر بیسوادی مقاله ای را در سایت ارایه دهد

 • علی گفت:

  اقای مرادی کسی از شما نظر خواسته.

 • همکار گفت:

  لطفا کمتر موحد موحد بکنید. موحد اگر کسی بود الان توی مجلس بود

 • ازاصفهان گفت:

  حضرت امام باقرعلیه السلام روبروی کعبه ایستادندوفرمودند:ای کعبه مقام ومنزلت تو درنزد پروردگار بسیارزیاداست،اما آبروی مومن درنزد خداوند ازمقام ومنزلت تو نیزبالاتراست.دوستان ،کارنامه اعمال خود رابانوشتن این مطالب کدر نکنید…هرکسی توی قبرخودش می خوابه..

 • کشت زر گفت:

  اقای بزرگواری کمی از وقت خود را صرف مطالعه اینگونه مقالات ونقدها بفرما هم برای موفقیت دنیای فعلی شما مفید است و هم عاقبت به خیری شما را به همرا ه خواهد داشت چون اگر با نگاه بصیر و عبرت اموز به متون این نوشته ها و کامنت هاتوجه فرمایی از هر دلسوز و شفیقی بیشتر شما را متوجه اشتباهات و خود رای هایت مینماید اقای بزرگواری شما مدیرانی را در استان حامی هستی و اصرار بر ماندن انان داری که جز خسارت وجز ویرانی در وقت و سرمایه هیچ ره اورد دیگری ندارند بخصوص سازمانی که مردمی ضعیف و محروم را متولی است ؟؟؟؟به روسای شهرستانهای اینگونه ادارات خوب بنگر جز رایطه فامیلی با شماکدامین شاخصه ی بر جسته را دارند ؟؟؟؟

 • دهدشتی گفت:

  خودمونیم آقای بزرگواری آبرومون رو برد هر چه موحد د ر استان به ما احترام داده بود بزرگوتری برد دمش گرم

 • ناشناس گفت:

  آقا جون این دولت ادامه همان دولتهای سازندگی و اصلاحات است که عقیده و اعتقادات شان لیبرالیستی و سرمایداری است و کعبه آمالشان امریکا وغرب است و چشم به دست عنایت کدخدا دارند و حرفشان این است که اگر پول دارید میتوانید زندگی کنید و اگر پول ندارید باید بمیرید و زیر پای سرمایه داران له شوید.
  ناشکری کردن دولت احمدی نژاد را باید اینگونه جواب بگیریم و این هم اول راه است و فقط 5 ماه گذشته تا چهار سال چه خواهد شد خدا به فریاد ملت مستضعف و شهید داده ایران برسد.

 • احمد گفت:

  بابا خیلی باسوادی

 • لیزه گفت:

  آقای مرادی ممکن بفرمایید چه تغییری حاصل شده ؟ راستش من که تغییری نمی بینم …

 • حقگویان گفت:

  امام علی می فرمایند حاسبو قبل ان تحاسبو . حساب خود را برسید قبل از ان که به حساب شما برسند

 • رضا یزدانی گفت:

  اجازه بدین که بگم چماق لری…..که آقای بزرگواری در لفظ خودش به کار برد هیچگاه توهین به ما نیست و اگر ضرب المثل خوانده باشید به شما میگم که اصل ضرب المثل اینه:چماق لر همیشه پشت سرشه…..و این ضرب المثل خیلی هم زیباست و اگر تعریف از قوم لر نباشه به هیچ عنوان توهین نیست

 • نکته: گفت:

  ازماست که برماست

 • عماد.ز گفت:

  به نظر من هم آقای بزرگواری نهایت شجاعت را داشتند اما به کار بردن آقازاده دله دزد لفظ زیبایی نبود….اما واقعا اگه ما ایرانیا جرات و شهامت داشته باشیم و مثل عده ای دستمال کش دولت نباشیم برای شان ومنزلت ما به عنوان یک ایرانی زیباتر باشد

 • حسن گفت:

  اقای مرادی من فکر میکنم اقای بزرگواری در مجلس طوری حرف زد که هیچکس جرات اینگونه حرف زدن را نداشت .تنها اشکال این بود که از چهره های خاص اسم برد که نباید میبرد.کاش ما مردم ایران عقیده و اعتقادمون یکی بود نه اینکه مثل چاپلوسان با تعویض هر دولت رنگ ماهم عوض میشد.اگه کمی فکر کنید میبینید که صدای تغییر را بشنوید که خطاب به آقای بزرگواری گفتید به این معنا میتواند باشد که آقای بزرگواری با تعویض دولت شما هم رنگ خود را عوض کنید. این حرف، حرف انسان ترسو است……

 • ناشناس گفت:

  آقای مرادی شما خوب گفتی اما ایشان که در شهرستان جایگاهی ندارد و مسئولین چرا به چنین افرادی که اینطور مقابل رای مردم مقاومت میکنند بهای میدهند . مسئولین به خود ایند پاسخ رای مردم رابدهند .

 • آقای مرادی عزیز، یه کم بلندتر بگو گوشلش سنگین اوبیدن!

پربازديد