تاریخ درج خبر : 1392/11/21
کد خبر : ۲۱۱۹۷۶
+ تغییر اندازه نوشته -

بررسی مشکلات برخی از واحدهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد در تهران

سایت استان: معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: نشستی به منظور بررسی مشکلات برخی از واحدهای صنعتی استان در دفتر مدیر کل صنایع غیره فلزی در محل وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار گردید.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد، سید حشمت‌الله صمیمی‌دوست اظهار داشت: این نشست باحضور صادق نیارکی مدیر کل صنایع غیره فلزی وزارت صنعت، معدن و تجارت، نماینده بانک صنعت و معدن کشور و معاون امور صنایع سازمان صنعت و معدن استان برگزار و مشکلات تسهیلاتی برخی از واحدهای صنعتی استان مورد بررسی و تصمیم گیری قرا گرفت.

SAMSUNG

صمیمی دوست با بیان اینکه خوشبختانه سیاست ها و برنامه های وزارت صنعت و معدن حمایت از واحدهای تولیدی مشکل دار خصوصا در مناطق محروم همچون کهگیلویه و بویراحمد است افزود: همکاری های لازم جهت بهبود و تسریع در روند واحدهای صنعتی استان بخصوص واحدهای مشکل دار در حال انجام است.

معاون امور صنایع صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: شرکت تولیدی گز و نبات نشوا یکی از واحدهای مطلوب استان است که در بازپرداخت تسهیلات دریافتی با مشکلاتی روبرو شده است و طی این نشست مانده بدهی این طرح به صورت پلکانی و در یک دوره 5 ساله تقسیط شد.

وی افزود: جرایم این طرح صنعتی در صورت پرداخت به موقع اقساط بخشیده خواهد شد و سرمایه در گردش در اختیار این واحد صنعتی استان قرار خواهد گرفت.

مدیرکل صنایع غیره فلزی وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز در این نشست گفت: حمایت از تولید بخصوص در استانهای محروم از اولویت های کاری دولت و وزارت صنعت و معدن خواهد بود و توجه ویژه ای به این مناطق خواهد شد.

صادق نیارکی با اشاره به پتانسیل ها مناسب استان کهگیلویه و بویراحمد در زمینه صنعتی و وجود منابع معدنی غنی و منحصر بفرد ابراز امیدواری کرد با همت و تلاش مضاعف، کهگیلویه و بویراحمد جایگاه قابل قبولی به لحاظ صنعتی در سطح کشور یابد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد