تاریخ درج خبر : 1392/11/21
کد خبر : ۲۱۲۳۳۲
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه خانه مطبوعات استان کهگیلویه و بویراحمد برای حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن

سایت استان:  خانه مطبوعات استان کهگیلویه و بویراحمد در بیانیه خود اعلام کرده است:22 بهمن روز وحدت و به ثمر رسیدن نهال شکوهمند انقلاب و یکپارچگی ملت آزاد و سرافراز ایران اسلامی است.

o7b7e0mkuwcxqkjuuli5

در بخشی از این بیانیه آمده است: امت اسلامی با پیروی از آرمان های امام (ره) و با هدایت رهبر فرزانه انقلاب، در مقابله با دسیسه ها و توطئه های دشمنان نظام، چون کوهی استوار و دژی مستحکم و تسلیم ناپذیر، ایستاده و از حقوق مسلم خویش در عرصه های مختلف سیاسی، فرهنگی بویژه دستاورد بزرگ انرژی صلح آمیز هسته ای صیانت می کنند.

در این بیانیه عنوان شده است: امروز نیز در سایه توکل به ذات اقدس الهی جمهوری اسلامی مستحکم‌تر و ملت عزیز ایران مقاوم‌تر و استوار‌تر شده‌اند و راه پر افتخار خود را با تکیه بر فرزندان دلیر و سخت‌کوش و نسل جوان پرشور و آگاه کشور ادامه می‌دهد.

 ما خبرنگاران، صاحبان قلم و اصحاب رسانه با شرکت در راهپیمایی یوم‌الله22 بهمن پا به پای زنان و مردان فداکار ایران اسلامی به خصوص اقشار مختلف مردم استان کهگیلویه و بویراحمد باردیگربا آرمان‌های والای امام راحل و انقلاب اسلامی تجدید میثاق می کنیم. بدون شک  حضور گسترده مردم در این مراسم یکبار دیگر توطئه در هم تنیده تارعنکبوتی نظام استکباری را خنثی کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد