تاریخ درج خبر : 1392/11/25
کد خبر : ۲۱۵۵۶۸
+ تغییر اندازه نوشته -

مرگ مشکوک نوجوان سوقی

سایت استان: صبح روز چهارشنبه ۲۳ بهمن دانش آموزان دبیرستان دخترانه حضرت مریم شهر سوق(شهرکوچکی در استان کهگیلویه و بویراحمد) هنگام ورود به حیاط مدرسه با صحنه فجیعی روبه رو شدند؛ جسد نوجوانی حدوداً ۱۵ ساله به تیرک دروازه فوتبال زمین ورزش مدرسه به دار آویخته بود.

1601282_777572448928229_1640006269_n

آن گونه که شاهدان عینی گفته اند، جسد این نوجوان در حالی پیدا شد که با یک شال گردن به میله افقی دروازه زمین بازی حلق آویز شده بود. آنچنان که برخی دیگر از شاهدان گفته اند در زیر پای جسد یک بلوک سیمانی با فاصله کمی از پاهای وی بر روی زمین قرارداشت. یکی از معلمین دبیرستان که در محل حضور داشت با «مشکوک» خواندن صحنه گفت که به نظر می‌رسد بلوک سیمانی در زیر پای مقتول قرار داده شده تا صحنه خودکشی جلوه کند، اما با توجه به این که گفته شده، دمپایی‌های مقتول هنوز در پای وی بوده، این فرضیه محتمل است که وی ابتدا به قتل رسیده و سپس برای گمراه کردن اذهان و ماموران تحقیق به دار آویخته شده باشد.برادر مقتول که خود پزشک متخصص می‌باشد نیز در گفت وگو با ابتکار با مشکوک خواندن صحنه، گفت که جسد نوجوان مقتول به شهر یاسوج منتقل شده و نتایج پس از کالبد شکافی از سوی پزشکی قانونی اعلام خواهد شد. وی با توصیف برادرش به عنوان فردی آرام و بی حاشیه که با کسی مشکلی نداشته می‌گوید تا زمان اعلام نتایج پزشکی قانونی نمی‌تواند به صراحت در این باره اعلام نظر کند. سایت محلی «عصر مارون» در این باره نوشت: این دانش آموز در سال دوم دبیرستان مشغول به تحصیل بود.آن چیزی که مرگ وی را مشکوک جلوه می دهد نحوه حلق آویز شدن وی می‌باشد که پاهای وی با زمین تماس داشته است. به نوشته این سایت خبری پدر این دانش آموز گفت که فکر کردیم که پسرم شب را در منزل دوست خود به سر خواهد برد که حالا با این صحنه روبرو شده ایم.

صحنه جرم

دبیرستان دخترانه حضرت مریم واقع در شهر سوق، مدرسه ای است که در حاشیه این شهر کوچک – و البته به نسبت آرام تر- واقع شده و آن طور که برخی از معلمان این شهر گفته اند، خانه سرایداری نداشته همین موضوع سبب شده تا در ساعات غیر از زمان برگزاری کلاس‌ها – به ویژه شب‌ها – ورود و خروج افراد متفرقه به آن با سهولت امکان پذیر بوده و امکان وقوع بزه کاری را افزایش دهد.آن گونه که برخی از معلمان این شهرگفته اند، پیش از این از سوی مسئولان مدرسه و برخی از فرهنگیان نسبت به احتمال وقوع حوادث ناگوار هشدارهای لازم به مسئولان آموزش و پروزش داده شده، تا نسبت به ایجاد خانه سرایداری در این مدرسه دخترانه تمهیدات لازم اندیشیده شود.

اعدام کبوتران

برخی از فعالان فضای مجازی این شهر که در ساعات اولیه روز چهارشنبه به این موضوع واکنش نشان دادند، در صفحه‌های مجازی خود به اتفاقات عجیبی اشاره می‌کنند که پیش از این در این مدرسه رخ داده بود. اتفاقاتی که گویی برخی به وسیله آن در حال ارسال پیام‌هایی بودند.گفته شده که در چند مورد دختران دانش آموز این دبیرستان در هنگام ورود به حیاط مدرسه مشاهده کرده اند که چند پرنده از جمله چند کبوتر از میله‌های ورزش این مدرسه حلق آویز شده اند. موضوعی که برخی دیگر از افراد به آن اشاره کرده و گفته اند که حیواناتی مانند گربه نیز به همین شکل کشته شده و در این مدرسه به نمایش گذاشته شده اند.

منبع:ابتکار

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • فرهاد گفت:

    متاسفانه مقصر مسولین استانند. بدلیل سخت گیری به جوانان در ان استان و مشکلات فرهنگی که گریبانگیر ان استان است این چنین کارها اصلا تازگی نداردو من متاسفم برای اون مسولین . من خودم 25 سال پیش در اون استان دیپلم گرفتم . صدها مامور هنگام تعطیلی مدارس اونجا می ریخت رعب و وحشت … شنیده ام الان همه مثه 30 سال پیش زندگی می کنند و عرصه را بر نوجوان و جوان و … تنگ کردند. کاش پدران و مادران ان دیار کمی مهربانتر با فرزندان سن بلوغ رسیده خود برخورد داشتند . سطح فرهنگ پایین است متاسفم

  • babak گفت:

    من که فقط شنیدم این عزیز عاشق شده بود وعاشق یکی از دخترای همون مدرسه

پربازديد