تاریخ درج خبر : 1392/02/28
کد خبر : ۲۱۶۱۹
+ تغییر اندازه نوشته -

با هرگونه دست درازی به منطقه آب نهر کاکان برخورد قاطع می شود

سایت استان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اجازه نمی‌دهیم کسی به منطقه زیبا و گردشگری آب‌نهر یاسوج دست‌درازی کند.

سید حسین صابری در حاشیه تودیع و معارفه فرماندهان سابق و کنونی پلیس راهور استان کهگیلویه و بویراحمد از برخورد قاطعانه با هرگونه دست درازی به منطقه زیبا و گردشگری آب نهر یاسوج خبر داد.

100

وی از حساسیت خود نسبت به منابع طبیعی و محیط زیست گفت و ادامه داد: دست‌درازی به این دو بخش در کهگیلویه و بویراحمد یعنی گرفتن نفس مردم که ما نیز اجازه این کار را به اشخاص منفعت‌طلب نمی‌دهیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد دارای مناطق بکر و چشم‌اندازهای خدادادی است که همه باید از آن استفاده کنند و یکی از آن‌ها منطقه زیبا و دیدنی آب‌نهر در حوالی شهر یاسوج است.

وی آب‌نهر را به مانند رود بشار متعلق به همه مردم استان دانست و گفت: بی‌شک احساسات مردم نسبت به این گونه دست‌درازی‌ها جریحه‌دار می‌شود و ما نیز موظف به حفاظت از سرمایه‌های ملی و ایجاد رضایت مردمی هستیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از بازدید امروز خود از این منطقه خبر داد و گفت: آب‌نهر منطقه‌ای برای تفریح و گردشگری و ورزش به خصوص طبیعت‌گردی و کوهنوردی است و بر زیبایی منطقه کاکان نیز افزوده است.

صابری عنوان کرد: متأسفانه بر اثر غفلت برخی از مسئولان که وظایف خود را به خوبی انجام نمی‌دهند قسمت‌هایی از این منطقه گردشگری مورد تصرف قرار گرفته است.

مسئول ارشد اجرایی در استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: با اقدام شایسته ریاست دادگستری کل استان هشدارهای لازم داده شده و ما نیز بر حسب وظیفه به اتفاق جمعی از اعضای شورای حفاظت از اراضی از محل یاد شده بازدید کردیم که مقرر شد اقدامات لازم و قانونی و البته قاطعانه انجام شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد