تاریخ درج خبر : 1392/02/28
کد خبر : ۲۱۷۱۱
+ تغییر اندازه نوشته -

انتصاب رضاتوفیقی به عنوان مسئول ستاد هاشمی رفسنجانی در استان

پس از آنکه عنوان شد ستاد هاشمی رفسنجانی به عنوان شورایی اداره می شود اخبار جدید حکایت از انتصاب سید ضیاالدین رضا توفیقی به عنوان رئیس ستاد هاشمی رفسنجانی در استان حکایت دارد.
به گزارش سایت استان آقای رضا توفیقی ، فرمانداری کهگیلویه و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در دوران اصلاحات را در کارنامه مدیریتی خود دارد.

302
یک منبع آگاه واز چهره های شاخص اصلاح طلبان که در تهران بسر میبرد ضمن تایید خبر از برنامه های ستاد این کاندید در روزهای آینده خبر داد.
وی از رایزنی های ستاد استانی هاشمی رفسنجانی برای دعوت از حجت السلام سید محمد خاتمی بمنظور سفر به استان کهگیلویه وبویراحمد در زمان تبلیغات رسمی انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری خبر داد.
این منبع آگاه هم چنین از سفر احتمالی مرعشی دیگر حامی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز سخن گفت.
عضو ستاد هاشمی رفسنجانی در استان کهگیلویه وبویراحمد درادامه اضافه کرد که ما درخواست های خود ودعوت از چهره های سیاسی را مطرح ومنتظر برنامه ریزی نهایی که در ستاد مرکزی صورت میپذیرد هستیم .
دربخشی از این حکم آمده: باتوجه به تجریبات ارزشمند جنابعالی این ابلاغ صادر و امیدست با همراهی نخبگان و چهره های خوشنام استان بتوانید جهت تحقق حماسه سیاسی تاثیرگذار باشید. ”
این حکم به امضای “اسحقاق جهانگیری “رئیس ستاد آیت الله  هاشمی رفسنجانی در مرکز رسیده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • پلنگ سپو گفت:

    آقا فرشاد ممنون میشم اگه بری اطلاعاتت رو قوی تر کنی،زمانی که حضرات سیاسیون و به ظاهر اصلاح طلب استان بخصوصا ….. عزیز تو …….. خواب بودن این آقای رضا توفیقی بود که خودش و بدنش را جلوی ضربات گلوله و ضرب و شتم این نیروی به نام…… سپر می کرد ،سابقه مدیریتش هم که واسه همه روشن هست ،نمی خواد شما نگران آراء باشین اگه بخواد بره ،میره .نیازی به اظهار و نظر شما هم نداره،در ضمن :شجاعت به دله ،نه به حرف!!!

  • فرشاد گفت:

    شک نکنید با انتخاب ایشان آرای هاشمی در استان و جنوب کشور دچار ریزش شدید خواهد شد چون وی به هیچ وجه چهره ی موجه ی نداشت و ندارد

  • علی گفت:

    یهترین انتخاب

پربازديد