تاریخ درج خبر : 1392/11/28
کد خبر : ۲۱۷۱۵۵
+ تغییر اندازه نوشته -

برگزاری سمینار آموزشی “قوانین و مقررات صادرات و واردات” در یاسوج

سایت استان: اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: ” قوانین و مقررات صادرات و واردات” برگزار می کند.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی یاسوج، این سمینار از ساعت 9 الی 13:30 روز چهارشنبه، 30 بهمن ماه 1392 در سالن اجتماعات ساختمان کتابخانه مرکزی یاسوج واقع در بلوار آیت اله کاشانی (سالم آباد) برگزار می شود.

کاور سایت

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.
در این سمینار مباحثی از جمله درآمد، تبار شناسی مقررات صادرات و واردات در ایران، دسته بندی کالاها بر اساس محدودیت صدور و ممنوع بودن ورود و خروج، رویه های موجود در صادرات ایران و جهان، روش های پرداخت بر اساس درجه اطمینان: بدون انتقال ارز، بروات اسنادی(وصولی اسنادی)، اعتبارات اسنادی، یوزانس، فاینانس، یوزانس داخلی، بیع متقابل(buy back)، کارت بازرگانی و شرایط کارت بازرگانی، شرایط ورود و صدور کالاهای مستعمل در ایران، صادرات مواد اولیه و ارزش افزوده و شرایط صادرات کالاهایی که محدودیت آنها در جهت شرط تغییر می کند (به هنگام سفارش مجاز و به هنگام صدور کالا غیر مجاز می شود) توسط محمد خانی چهری (پژوهشگر و استاد برجسته امور گمرکی کشور) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت اتاق بازرگانی یاسوج به نشانی yasoujccim.ir مراجعه یا با شماره تلفکس 0741-2234355 و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد