تاریخ درج خبر : 1391/06/15
کد خبر : ۲۱۷۸
+ تغییر اندازه نوشته -

نازپرورده‌ها و سوگلی‌ها نمی‌توانند به جامعه خدمت کنند

سید شرف‌الدین ملک‌حسینی که به نمایندگی از دفتر آیت‌الله ملک‌حسینی نماینده ولی فقیه در استان و عضو مجلس خبرگان رهبری که در مراسم تودیع و معارفه استاندار استان سخن می‌گفت، بیان داشت: نیاز است استاندار جدید استان آگاهی مناسبی از مورفولوژی این دیار و خطه از کشور داشته و بر اساس شناخت استعداد‌ها عمل کند.

وی با اشاره به اینکه استاندار جدید با حرکتهای خود می‌تواند امید به توسعه در این استان را زنده کند، گفت: مردم استان دارای بصیریت بوده و به راحتی مسائل را درک می‌کنند.

ملک‌حسینی افزود: یک مسئله وقت‌گیر در استان عدم ارتباط بین نمایندگان به عنوان قوه مققنه با استاندار به عنوان نماینده قوه مجریه است که اختلاف و نبود وحدت بین آنها موجب عقب‌ماندگی استان می‌شود.

وی با بیان اینکه مدیریت در تسریع برای تغییرها نیست و مدیری موفق است که بتواند از توانمند‌های موجود نهایت استفاده را ببرد، گفت: ولی این به معنای این نیست که تغییر صورت نگیرد بلکه باید کارهای بزرگ توسط افراد بزرگ و کارهای کوچک نیز توسط آدم‌های کوچک انجام شود.

ملک‌حسینی اذعان داشت: تغییرات در استان باید بر اساس شایستگی‌ها و بایستگی‌ها باشد و نازپرورده‌ها و سوگلی‌ها نمی‌توانند به جامعه خدمت کنند و برای انتخاب مدیران باید شاغول حق معیار باشد نه حزب، باند، سازمان و گروه.

وی خواستار استفاده از افراد کارشناس در مسائل و نظارت دقیق بر طرح‌های عمرانی و فرهنگی شد و گفت: این استان برای توسعه طلای سبز و سیاه دارد که باید در راه شکوفایی این خطه مورد استفاده قرار گیرند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد