تاریخ درج خبر : 1392/11/27
کد خبر : ۲۱۷۹۹۰
+ تغییر اندازه نوشته -

بازدید مسئولان کمیته امداد امام خمینی از منطقه محروم توگبری چرام

سایت استان:  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان چرام گفت: در قالب ستاد بررسی از مناطق محروم از منطقه بسیار محروم توگبری بخش مرکزی چرام بازدید بعمل آمد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان، علی حسن مظاهری گفت: بازدید از مناطق محروم و شناسایی نیازمندیها و پتانسیلهای توانمندسازی از اولویتهای کاری این نهاد می باشد.

وی افزود: در این راستا تیم مددکاران شهرستان متشکل از مدیر و مددکاران حوزه حمایت در قالب ستاد بررسی از مناطق محروم با همراهی جمعیت هلال شهرستان از منطقه محروم توگبری بازدید کردند.

مظاهری اظهار داشت : در این سفر از منازل مسکونی مددجویان بازدید واز نزدیک مشکلات و معضلات آنان مورد بررسی قرار گرفت و بسته های حمایتی تعریف و به آنان ارایه و یا در نوبت پیگیری قرار گرفت.

مظاهری دراین بازدید از پرداخت کمک هزینه معیشتی به تعداد 30 نفر از مددجویان، پرداخت 10 فقره وام قرض الحسنه و پذیرش 4 نفر از مددجویان خبر داد .

وی تصریح کرد: منطقه توگبری علی رغم محرومیتها، قابلیت بسیار خوبی برای پرورش دام و زنبور عسل دارد وضرورت کار فرهنگی در این منطقه محسوس است.

مدیرکمیته امداد شهرستان چرام افزود: همچنین در این بازدید مبلغ 15 میلیون ریال کمک بلاعوض برای واجدین شرایط تصویب و تعداد 2 بیمار صعب العلاج نیز شناسایی و در دستور مساعدت قرار گرفتند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد