تاریخ درج خبر : 1392/11/30
کد خبر : ۲۱۹۶۹۰
+ تغییر اندازه نوشته -

نشست تخصصی عکاسی با حضور حسن غفاری و عکاسان مطرح ملی و بین المللی در تهران

سایت استان: نشست تخصصى عکاسى با حضور حسن غفارى دبیر ششمین جشنواره عکس بین المللى فجر و عکاسان مطرح ملى وبین المللى در موزه هنرهاى معاصر تهران برگزار می شود.

image1

 

جلسات نمایش آثار داوران خارجی ششمین جشنوارهٔ بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر و نشست‌های جانبی با این داوران پنجشنبه یکم اسفندماه ۹۲ در تهران برپا می‌شود.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی ششمین جشنوارهٔ هنرهای تجسمی فجر، در همین راستا آثار ژان گامی، عکاس فرانسوی و یکی از داوران بخش عکس امسال، از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۲:۳۰ پنجشنبه اول اسفندماه ۹۲ در محل موزهٔ هنرهای معاصر تهران نمایش داده می‌شود و وی دربارهٔ آثار خود صحبت خواهد کرد.

همچنین در همین روز نشستی با عنوان «فتوژورنالیسم و نوگرایی در عکاسی مستند اجتماعی» با حضور ژان گامی، سیف‌الله صمدیان و حسن غفاری از ساعت ۱۵ در سینما تک موزهٔ هنرهای معاصر تهران برگزار می‌شود. شایان ذکر است حضور تمامی عکاسان و علاقمندان در این برنامه‌ها آزاد است.

ژان گامی، عکاس و فیلمساز، متولد ۱۹۴۸ در فرانسه است. وی مدت کوتاهی با آژانس ویوا همکاری داشته ولی در سال ۱۹۷۳ همکاری با آژانس گامای فرانسه را آغاز می‌کند. عضویت در آژانس عکس مگنوم از سال ۱۹۷۷ و دو بار کسب جایزهٔ عکس «نادار» از دیگر فعالیت‌های او در زمینهٔ عکاسی است. گامی از سال ۱۹۸۶ تاکنون سفرهای مختلفی به ایران داشته است.

image

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد