تاریخ درج خبر : 1392/11/29
کد خبر : ۲۱۹۷۵۷
+ تغییر اندازه نوشته -

واژگونی مینی‌بوس در بهمئی یک کشته و 5 مجروح به جا گذاشت

سایت استان: رئیس‌ پلیس‌راه استان کهگیلویه و بویراحمد از واژگونی مینی‌بوس در بهمئی به دلیل بی‌احتیاطی پراید با یک کشته و 5 مجروح خبر داد.

IMG09333022

منوچهر سیاهپور از وقوع تصادف در کیلومتر 66 محور فرعی بهمئی به لنده خبر داد و گفت: امروز 29 بهمن در ساعت سه بعدازظهر گزارشی مبنی بر وقوع تصادف دو دستگاه خودروی پراید و مینی‌بوس داشتیم.

وی ادامه داد: در این تصادف که در آن سواری پراید مقصر شده و بر اثر واژگونی مینی‌بوس متأسفانه یکی از سرنشینان مینی‌بوس در دم جان سپرد و تعداد پنج سرنشین دیگر آن زخمی شده که برای مداوا به بیمارستان شهرستان‌های همجوار منتقل شدند.

این فرمانده ارشد انتظامی در استان کهگیلویه و بویراحمد، علت این حادثه را بی‌احتیاطی خودروی سواری پراید به دلیل عدم رعایت فاصله عرضی در حین سبقت از سوی راننده سواری پراید دانست و گفت: به همین دلیل مینی‌بوس واژگون شد که در آن سرنشینان پراید هیچ آسیبی ندیدند.

سیاهپور در پایان با بیان اینکه در آن منطقه تنها کاری که از دست پلیس راه برآمده جاگذاری یک دستگاه کانکس برای پلیس بوده است، ابراز داشت: به دلیل نبود اعتبارات قادر به پوشش چنین محورهایی به صورت کامل نیستیم که لازم است مسئولان کشوری و استانی فکری به حال این گونه کمبودها و نواقصات کنند.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد