تاریخ درج خبر : 1391/06/15
کد خبر : ۲۲۰۸
+ تغییر اندازه نوشته -

پذیرش دانشجو در مرکز علمی کاربردی دهدشت در سه رشته فنی

سایت استان: مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: مرکز علمی کاربردی دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه مهرماه امسال در سه رشته برق صنعتی، تاسیسات مکانیکی، الکترونیک و ابزار دقیق دانشجو می پذیرد.
‘ ایاز آقایی ‘  با اشاره به اینکه این مرکز در مهرماه 90 فعالیتش را با پذیرش 53 دانشجو آغاز کرد، افزود: هم اکنون 44 دانشجو در این مرکز مشغول تحصیل هستند.

وی بیان کرد: این مرکز در مهرماه سال گذشته 15 دانشجو و در بهمن ماه نیز 25 نفردر رشته تعمیر و نگهداری خودرو و 13 نفر در رشته الکترونیک و ابزار دقیق پذیرش کرد.

آقایی اظهار داشت: تلاش برای گسترش مهارتهای حرفه ای، اصلاح هرم تحصیلی نیروی کار با سطح استاندارد جهانی ، ایجاد فرصت های جدید شغلی و حرفه ای برای جوانان از اولویتهای مراکز علمی کاربردی است.

وی به ایرنا گفت: سازمان آموزش فنی و حرفه ای با بهره گیری از امکانات و ظرفیتهای موجود خود به عنوان یکی از متولیان اصلی نظام آموزش مهارت و فناوری، به منظور تحقق مأموریت های مرتبط در سند راهبردی سازمان، ایجاد و توسعه مراکز آموزش علمی – کاربردی و موسسه آموزش عالی علمی – کاربردی را در دستور کار قرار داد.

آقایی ابراز داشت: هم اکنون دو مرکز آموزش علمی – کاربردی در فضای آموزشی مراکز فنی و حرفه ای دوگنبدان و دهدشت فعالیت می کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  سلام خسته نباشید،دانشکاه از بهمنچ ماه رشته مکانیک خودم

 • سید مهران هاشمی مال ملا گفت:

  باسلام،خواستم بدونم بهمن ماه رشته مکانیک داره؟؟؟بسیارممنونم

 • دانشجو گفت:

  اول فکر مکان کنید بعد دانشجو جذب کنید بخت برگشته از دهدشت

 • ایمان گفت:

  با سلام لطفا رشته کامپیوترو هم جز رشته هاتون بگذارد
  با تشکر

 • سیدعابد گفت:

  سلام خسته نباشید .چند سوال داشتم :1-رشته تاسیسات ساختمان در دانشگاه علمی کاربردی دهدشت هست2-سهمیه بنیاد جانبازان 30درصد امکان استفاده وجود دارد 3-فرصت ثبت نام تاکی می باشد…….لطفا جواب رازود تر بدهید

پربازديد