تاریخ درج خبر : 1392/12/01
کد خبر : ۲۲۰۸۱۵
+ تغییر اندازه نوشته -

با دست خالی نمی توانستم برای ورزش این استان معجزه کنم

سایت استان: مدیر کل قدیم ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با دست خالی نداشتن اعتبار که نمی توانستم برای ورزش این استان معجزه کنم.

5062_822

حجت الاسلام سید جواد خاضع، در مراسم تکریم و معارفه مدیران کل قدیم و جدید ورزش و جوانان استان افزود: با این وضعیت کمبود اعتبارات و محدودیتهای مالیچه انتظاری از یک مدیرکل روحانی باید داشته باشیم من که عصای موسی نداشتم که بتوانم معجزه ای برای مشکلات ورزش استان کنم.

وی با بیان این مطلب که اعتبارات ابلاغی از سوی وزارت ورزش و جوانان در سال ۹۲ این اداره کل ۷۹ میلیون بود این در حالی است که ساعت مچی یک بازیکن پیروزی ۸۰ میلیون است و یک بازیکن استقلالی ۱۵ میلیون ماهانه هزینه خرید لباسش می شود.

خاضع اظهارکرد: هر اعزامی که با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان انجام گرفت، در مدت مسئولیتم یک ریال بدهی نداریم و هر چه هست مربوط به گذشته است.

مدیر کل قدیم ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: برای آمدن و رفتنم به هیچ احد و ناسی رو نیانداختم. وابسته به هیچ گروه و حزبی نیستم. مدیر شدن من تصمیم نیکزاد استاندار قبلی کهگیلویه و بویراحمد بود و بنده این مسئولیت را پذیرفتم. در اداره کل ورزش و جوانان تنهای تنهای تنها بودم.

خاضع تصریح کرد: اگر نیکزاد در کهگیلویه و بویراحمد می‌ماند، مشکلات مالی و اعتباری ورزش و سایر مشکلات ورزش استان حل می‌شد. با رفتن نیکزاد استان در زمینه‌های مختلف ضربه دید.

وی با اشاره به این مطلب که 38 سال سن دارم اما برخی ها فکر می کنند که من 40 سال سن دارم و این دوسال اختلاف پیری زودرس اداره کل ورزش و جوانان است، ادامه داد: ورزش مانع پیری زودرس می‌شود اما مدیریت آن پیری زودرس را برای من به ارمغان آورد.

مدیر کل قدیم ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هیچ وقت به دنبال مطرح کردن وکسب شهرت در ورزش برای خودم نبودم و از آبرویم برای ورزش استان گذاشتم. برای ترقی ورزش استان برای خودم دشمن تراشیدم و از عمرم هزینه کردم.

خاضع بیان کرد: مهمترین مشکلات ورزش این استان که از گذشته وجود داشت را برخی ها می خواستند به روحاتی بودن من ربط دهند که اشتباه بود چراکه کسی در مورد مشکلات مالی این اداره کل از من سوال نکرد که مشکلت چیست؟

وی عنوان کرد: اعتبارات بند ب ماده 117 ورزش استان از حدود 2 میلیارد تومان به صفر رسید و هر چه اعتراض کردم بجای دستم بند نشد.

مدیر کل قدیم ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به کمبود نیرو در این اداره کل گفت: 92 پست در این اداره کل خالی است.

خاضع افزود: ورزشگاه 15 هزار نفری یاسوج که از سال 86 عملیات اجرایی آن شروع شد هم اکنون 97 درصد پیشرفت فیزیکی دارد اما برای افتتاح و بهره برداری کامل با کمبود اعتبار مواجه است و واقعا حیف است که برای این ورزشگاه در سال93 اعتبارات لازم اختصاص داده نشده است و افتتاح و به بهره برداری نرسد.

وی بیان کرد: اداره کل ورزش و جوانان درگذشته تبدیل به شعبه ای از کمیته امداد شده بود و اقلام ورزشی توزیع می کرد و انگار که تولید کننده اقلام ورزشی بود.

در پایان این مراسم از خدمات حجت الاسلام سید جواد خاضع، مدیر کل قدیم ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد تقدیر و طی حکمی جهانبخش ایزدپور بعنوان مدیرکل جدید استان معرفی شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    علی حاج اقا اگه رو نیانداختی چطور شما را بعنوان مدیر کل انتخاب کردند خدایی از خودتون سوال کردید با چه پیشینه ای من این پست را تحویل بگیرم روحانی را چه کار به مدیریت ورزش

  • داور گفت:

    باسلام و خسته نباشید خدمت حاج آقا خاضع.بنده شما را کاملا میشناسم که نه تنها ورشکارین بلکه بعضا بیشتر از اونایی که کارشون ورزش و ورشکاری هستش اطلاعات دارین اما حاج آقا قبول کنین که آمدن شما به این عرصه از اول اشتباه بوده و نظر افکارعمومی این هستش که باید کار را به کاردان سپرد. امیدواریم در این لباس مقدس روزبه روز موفقتر باشین و شاهد پیشرفت حضرتعالی در حوزه تخصصی خودتون باشیم

  • […] منبع خبر: سایت استان کهگیلویه و بویراحمد […]

پربازديد