تاریخ درج خبر : 1392/11/02
کد خبر : ۲۲۱۳۴۵
+ تغییر اندازه نوشته -

کار احداث پردیس شهدا در 21 دانشگاه به اتمام رسیده است

مدیرکل دانشجویان شاهد و ایثارگر با بیان اینکه تاکنون در 21 دانشگاه پردیس شهدا ایجاد شده؛ گفت: علاوه بر آن ایجاد پردیس شهدا در 17 دانشگاه در مراحل پایانی قرار دارد.

به گزارش سایت استان، عبدالمجید ارجمندی، مدیرکل دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویی در نشست خبری که در محل این سازمان برگزار شد، با بیان اینکه تاکنون در 21 دانشگاه پردیس شهدا ایجاد شده؛ گفت: ایجاد پردیس شهدا در 17 دانشگاه در مراحل پایانی قرار دارد؛ همچنین 21 دانشگاه نیز در حال برنامه ریزی برای ایجاد چنین پردیس هایی هستند.

وی افزود: تا به الان در 55 دانشگاه دولتی و 31 واحد دانشگاهی پیام نور کانون ایثار و شهادت راه‌اندازی شده که 8100 دانشجو در این کانون‌ها به فعالیت می پردازند.

مدیرکل دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویی با اشاره به انجمن های علمی و فرهنگی دانشگاه ها اظهار داشت: ما 1314 انجمن علمی و فرهنگی را در دانشگاه های کشور داریم که نزدیک به 6 هزار نفر در دانشگاه های دولتی و نزدیک به 2 هزار نفر نیز در دانشگاه های پیام نور عضو این انجمن ها هستند.

ارجمندی درباره اعطای بورس تحصیلی به دانشجویان شهید و ایثارگر اظهار داشت: در سال 89، 23 نفر، در سال 90، 61 نفر و در سال 91 نیز 57 نفر از دانشجویان شهید و ایثارگر بورس تحصیلی دریافت کردند.

وی در پایان با اشاره به نقل و انتقالات دانشجویان شهید و ایثارگر خاطر نشان کرد: این دانشجویان می توانند نقل و انتقالات خود را از طریق بنیاد شهید هر استان پیگیری کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد