تاریخ درج خبر : 1392/12/02
کد خبر : ۲۲۱۴۰۰
+ تغییر اندازه نوشته -

بازماندگان دولت احمدی نژاد مانع اجرای احکام معاونان در کتابخانه های عمومی استان شدند+سند

سایت استان: احکام معاون کل و رییس اداری مالی نهاد کتابخانه های عمومی استان ابلاغ شد، اما طی اتفاقی نادر و با فشار بازماندگان دولت گذشته معلق مانده است.

به گزارش اختصاصی به نقل از یک منبع موثق، طی احکامی جداگانه آقایان طاهرنژاد به عنوان معاون کل و وحید غفاری به عنوان رییس اداری مالی نهاد کتابخانه های عمومی استان منصوب شدند.

Central Library (10)

بر اساس این گزارش مورخه 28 بهمن 92 ، از مدیران ارشد کتابخانه های عمومی استان جهت تودیع و معارفه مدیران جدید اداره کل دعوت به عمل آمد. گزارش ها حاکی از آن است که “نادر حسینی” که قریب به دو سال آخر دوره دکتراحمدی نژاد سکان این نهاد را به عهده داشته( و از طرف نمایندگان جبهه پایداری در استان برای این سمت به کار گماشته شد)، پس از دریافت تلفنی از طرف “برقی شیرازی” معاون سازمان کل کتابخانه های عمومی کشور( از یاران مشهور و نزدیک مشایی که تاکنون جایگاه خود را در این نهاد حفظ کرده است) از اجرای احکام صادره سر باز زد.

این در حالی است که هفته پیش ملک احمدی نماینده اعتدالگرای دولت تدبیر و امید سکان این نهاد کشوری را بر عهده گرفته و از پشت پرده های گروه های ذی نفوذ دولت احمدی نژاد در این نهاد بی اطلاع است.

نکته جالب در این مجادله آن است که پای نفر سومی نیز در کار است که از روی کار آمدن نیروهای کارکشته و اعتدالگرا در کتابخانه عمومی استان پایگاه خود را از دست داده و آرزوی مدیریت مجدد در این نهاد را از دست می دهد.

گفتنی است شفیعی مدیر پیشین کتابخانه عمومی استان که از نورچشمی های دولت احمدی نژاد بوده و رابطه نزدیکی با برقی شیرازی دارد و بیش از ۶ سال از دوره احمدی نژاد سکان این نهاد را بر عهده داشته و دارای مدرک فوق دیپلم در دوره پیش بوده متقاضی مجدد مدیریت بر این نهاد است.

از آنجا که رسانه ها وظیفه انعکاس کج روی نهاد های دولتی را داشته و رکن چهارم دموکراسی و چشم مردم می باشند، نظر به اینکه دولت تدبیر و امید به نمایندگی مردم آمده تا راه را بر بی عدالتی ها و تحرکات شبه مافیایی بسته، رسانه وظیفه شرعی و قانونی خود دیده تا جلو تخلف احتمالی بعضی دستگاه ها گرفته شود.

گفتنی است پس از سلب مسولیت حسینی از اجرای احکام صادره، کتابخانه عمومی استان شرایط متشنجی در میان کارمندان به خود گرفته که شایسته این جایگاه نمی باشد.

احکام

منبع: خبرنما

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • هم استاني گفت:

  ضمن تبریک به اقای طاهر نژاد واقعا انتصاب ایشان به جا وشایسته بود

 • عضو کتابخانه اون هم درس خونش گفت:

  خدایی مدیر حسینی با خودش اخلاق آورد وما هم می تونستیم انتقاد کنیم وصدامون هم شنیده میشد اما انگار زورش به بعضی کارمنداش نمی رسید چون بعضیهاشون از سالها قبل تا الآن همون طور بد اخلاق واخمو موندن.

 • نه کتابدار نه هم چی گفت:

  جنگ میان مدیران گرفت کتابدار بیچاره بسوخت.مزن بر سر کتابدار ای پست دار که یک روز می شوی کتابدار .نمی شود کس ز رفتنت ناراحت به جز تو وباز خودت . اخلاقت را خوب کن پست هم برات می خرم.

 • یک کتابدار خسته گفت:

  حسینی مرد اخلاق ،عمل وتعامل بود واشکال بزرگش تعامل با کسانی بود که فرهنگ تعامل وهمزیستی را نداشتند وخود را صاحب اداره می دانستند .ما هم می گوییم گربا بدان خوبی کنی رحم بر قاتل خونی کنی .

 • یک کتابدار گفت:

  در واقع حسینی مدیر قویی نبود ولی این کارش واقعا لازم وضروری بود اما دیر اقدام کرد .خدا پدرش را بیامرزد

 • علی گفت:

  هرکه بیاد یه فکری به حال کتابداران بیچاره کنه که حقوقشون600هزارتومنه .

 • کتابدار گفت:

  دیر اما به جا بود اگر اجرا شود

 • محمد شریف گفت:

  سلام.ما همه موافق این کار هستیم -قبیله وطایفه بازی هم تمام شد -کار مردانه ای بود

 • ناصري گفت:

  شفیعی و حسینی دوتایی شون نتوانستند انطور که انتظار می رفت بدون حاشیه کار کنند . تا بوده جنجال و شکایت کارکنان و مراجعان . یکی را مدیرکل بگذارید که اقتدار داشته باشه و اوضاع را جمع کنه . مدیر کارامد کسی یه که اگر تصمیمی گرفت به هر بهایی پاش وایسه. اینطوری مدیریت کردن اصلا خوب نیست،

 • شهرام گفت:

  آقای شفیعی تاسال 90 مدیرکل دولت احمدی نژاد بود.حالاهم میخواد توی دولت روحانی مدیرکل بشه.پس خودش بگه ایشون اصلاح طلبه یا مصلحت طلب

 • ناشناس گفت:

  دیر اقدام کردی ولی بجا بود.کاش یکم زودتر بود.

 • کتابدار گفت:

  آخه کی سایه شفیعی و اقوامش که جملگی توی این اداره هستن از سرما کم میشه؟حسینی مچکریم.

پربازديد