تاریخ درج خبر : 1392/12/03
کد خبر : ۲۲۱۹۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

وضعیت دانشکده‌های نفت گچساران و صنعت و معدن چرام بی‌احترامی به حیثیت علم، دانش و آموزش عالی است

سایت استان: روز پنجشنبه رئیس دانشگاه یاسوج با حضور در دانشکده نفت گچساران از نزدیک دیداری دوستانه با دانشجویان این دانشکده داشت.

شاپور رمضانی در دیدار با دانشجویان دانشکده نفت پای درد دلها و مشکلاتشان نشست و ضمن قول رفع مشکلات بسیار این دانشکده، به افراد حاضر گفت: در صورت عدم رفع مشکلات، این دانشکده تا رفع تکلیف تعطیل خواهد شد، چرا که بودن این دانشکده در وضعیت فعلی چیزی جز آبرو ریزی برای استانمان ندارد.

RamazaniDaneshkadeNaft-1

رئیس دانشگاه یاسوج تصریح‌ کرد: تا همه امکانات برای بستری مناسب برای دانشجویان در دانشکده‌های نفت گچساران و صنعت و معدن چرام مهیا نشود از پذیرش دانشجو خودداری می‌کنیم و حتی اگر لازم باشد این دانشکده‌ها را تعطیل می‌کنم.

شاپور رمضانی با بیان اینکه دانشکده نفت گچساران ساختمانی است در یک بیابان، ادامه داد: دانشجویی که بعد از ۱۲ سال درس، همراه با خانواده‌اش وارد محیط دانشگاه می‌شود، متاسفانه با یک فضای نامناسب روبرو می‌شود.

رمضانی تاکیدکرد: ادامه کار دانشکده‌های نفت گچساران و صنعت و معدن چرام با وضعیت موجود بی‌احترامی به حیثیت علم، دانش و آموزش عالی است، اگر نیاز شد تقاضای تعطیلی همچنین جاهای را داریم.

گفتنی است؛ در این سفر رئیس دانشگاه یاسوج را معاونینش همراهی می‌کردند.

معاونین شاپور رمضانی در گفت و گو با دانشجویان ضمن شنیدن مشکلات دانشکده نفت گچساران، راهکارهای لازم جهت رفع مشکلات و موانع بر سر راه این دانشکده را مورد بررسی قرار دادند.

پیش از این دانشجویان دانشکده نفت با اعتصاب در دانشکده خواستار رفع موانع و مشکلات بسیار این دانشکده شده اند که تا به امروز پیشرفت خاصی در این باره نشده و مشکلات آنان همچنان پابرجا بوده است.

منبع:کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • رهام گفت:

    انصافا اگر بایستی عدالت در استان کهگیلویه و بویراحمد اجرا شود بایستی دانشکده نفت و گاز دولتی سهم گچساران و دانشکده ادبیات و علوم انسانی سهم دهدشت شود ، تا هم از بار ترافیکی جمعیتی یاسوج کم گردد و هم این دو شهرستان رشد علمی و فرهنگی نمایند دانشگاه آزاد اسلامی الان با کمبود دانشجو مواجه شده است .

  • لیزه گفت:

    جناب دکتر رمضانی مشکل ما ندانستن نیست ، چرا که خدایا شکر همه می دانند . عمل نکردن است که متاسفانه هیچ کس عمل نمی کند حتی خود شما. آقای دکتر به عقیده ی اینجانب در استان کهگیلویه و بویراحمد حرافی حرف اول را می زند و مسئولین چنان در گفتن های بی ارزش غرق می شوند و افراط می ورزند که دیگر وقتی برای عمل کردن باقی نمی ماند. در استان ما فقط ساختمان ها توسعه پیدا می کنند و بس . آقای دکتر رمضانی در دانشگاههای استان آن جیزی که بی ارزش است فقط دانشجوست . جناب دکتر در دانشگاهی که شما رئیس آن هستید در مورد ادامه تحصیل دانشجو کمیسیون خاص رای مثبت می دهد و کمیسیون آموزشی با رای ناحق خود از ادامه تحصیل دانشجو جلوگیری می کند . آقای دکترخواهش می کنم دم از دلسوزی و وظیفه شناسی نزنید زیرا اصلا کسی حرف حضرتعالی را باور نمی کند لطفا صحبت کوتاه کنید و لااقل از سر گذشت دیگران عبرت بگیرید …

  • سعید گفت:

    یکی به من بگه دانشجوی بدبخت تو شهر چرام باید چکار کنه!!!!

پربازديد