تاریخ درج خبر : 1392/10/03
کد خبر : ۲۲۲۰۰۶
+ تغییر اندازه نوشته -

جانباز بودن در راه مملکت اسلامی افتخار است

مدیرکل دانشجویان شاهد و ایثارگر با بیان اینکه تاکنون در ۲۱ دانشگاه پردیس شهدا ایجاد شده؛ گفت: جانبازی برای این مملکت افتخار است.

به گزارش سایت استان، عبدالمجید ارجمندی، مدیرکل دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویی در نشست خبری که در محل این سازمان برگزار شد، با بیان اینکه تاکنون در ۲۱ دانشگاه پردیس شهدا ایجاد شده؛ گفت: ایجاد پردیس شهدا در ۱۷ دانشگاه در مراحل پایانی قرار دارد؛ همچنین ۲۱ دانشگاه نیز در حال برنامه ریزی برای ایجاد چنین پردیس هایی هستند.

وی افزود: تا به الان در ۵۵ دانشگاه دولتی و ۳۱ واحد دانشگاهی پیام نور کانون ایثار و شهادت راه‌اندازی شده که ۸۱۰۰ دانشجو در این کانون‌ها به فعالیت می پردازند.

مدیرکل دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویی با اشاره به انجمن های علمی و فرهنگی دانشگاه ها اظهار داشت: ما ۱۳۱۴ انجمن علمی و فرهنگی را در دانشگاه های کشور داریم که نزدیک به ۶ هزار نفر در دانشگاه های دولتی و نزدیک به ۲ هزار نفر نیز در دانشگاه های پیام نور عضو این انجمن ها هستند.

ارجمندی درباره اعطای بورس تحصیلی به دانشجویان شهید و ایثارگر اظهار داشت: در سال ۸۹، ۲۳ نفر، در سال ۹۰، ۶۱ نفر و در سال ۹۱ نیز ۵۷ نفر از دانشجویان شهید و ایثارگر بورس تحصیلی دریافت کردند.

وی در پایان با اشاره به نقل و انتقالات دانشجویان شهید و ایثارگر خاطر نشان کرد: این دانشجویان می توانند نقل و انتقالات خود را از طریق بنیاد شهید هر استان پیگیری کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد