تاریخ درج خبر : 1391/06/15
کد خبر : ۲۲۲۱
+ تغییر اندازه نوشته -

حق تیم ما در برابر پرسپولیس برد بود

سایت استان : سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج گفت: بازی خوبی در مقابل پرسپولیس پر مهره انجام دادیم و حق تیم ما در این بازی برد بود.
جمشید غدیری در ارتباط با چگونگی برگزاری بازی دوستانه با پرسپولیس تهران که عصر روز چهارشنبه برگزار شد، اظهار کرد: مهرزاد معدنچی با من تماس گرفت و از تمایل خوزه مربی پرسپولیس برای برگزاری بازی دوستانه با تیم شهرداری یاسوج خبر داد.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج ابراز داشت: به همین خاطر صبح دیروز به دنبال تهیه بلیط هواپیما رفتیم که نشد و مجبور شدیم با اتوبوس راهی تهران شویم.

غدیری ادامه داد: دیشب ساعت 2.5 شب با خستگی فراوان وارد تهران شدیم و از همان‌جا راهی هتل لاله شدیم تا خستگی از تن بچه‌ها بیرون بیاید که تا اندازه‌ای چنین شد.

وی به روند بازی با پرسپولیس اشاره کرد و گفت: تا دقیقه 94 ما از تیم پرسپولیس جلو بودیم که مهدوی‌کیا خودش را زمین زد و داور هم خطای مشکوکی گرفت و ضربه ایستگاهی تبدیل به گل شد و پرسپولیس با خوش شانسی در مقابل تیم ما به نتیجه مساوی دست یافت.

غدیری با بیان این که دو پنالتی را روی بازیکنان ما داور نگرفت، افزود: میلاد داوودی و میلاد جعفری گل‌های ما را به ثمر رساندند.

وی به فارس گفت: تیم ما خیلی خوب بازی کرد و خوزه نیز در پایان بازی معتقد بود بازیکنان یاسوجی بسیار عاقلانه بازی کردند و توپ را در زمین به خوبی به گردش در می‌آوردند.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج در پاسخ به این سؤال که چرا پرسپولیسی‌ها شما را برای این بازی انتخاب کردند، تصریح کرد: خوزه به دنبال تیمی که خوب در لیگ دسته اول بازی کند بود و به همین خاطر با آمار و ارقام ما را انتخاب کردند.

غدیری به بازی تیم شاهین بوشهر در یاسوج و باخت سنگین اشاره کرد و گفت: تیم ما روز به روز بهتر می‌شود و در همان بازی نیز به دلیل این که بچه‌ها هماهنگی لازم را کسب نکرده بودند آن‌گونه شکست خوردیم.

وی افزود: در بازی با شاهین ما باید در همان نیمه نخست سه گل می‌زدیم و دلیل دیگر نیز خرابی زمین بود چرا که بازیکنان ما روی زمین خوب بازی می‌کنند.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج در پاسخ به این سؤال که بهترین نقطه زمین در این بازی برای شما کجا بود و از کدام یک از خطوط تیم بیشتر راضی بودید، عنوان کرد: در خط دفاعی بچه‌ها عملکرد خوبی داشتند که نقطه قوت تیم ما بود.

وی از پیوستن همه بازیکنان به تیم شهرداری اشاره کرد و گفت: در این بازی اتابک نمازی و علی کردی را به همراه داشتیم ولی عباسفرد به تیم برق شیراز پیوست.

 

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد