تاریخ درج خبر : 1392/02/30
کد خبر : ۲۲۲۳۶
+ تغییر اندازه نوشته -

استاندار:سواحل رود بشار قطب گردشگری کشور می‌شود

سید حسین صابری ظهر امروز در کمیسیون ماده پنج شهرسازی با اشاره به ظرفیت‌ها و زیبایی‌های کم‌نظیر ساحل رودخانه بشار اظهار داشت: سواحل رودخانه پر آب بشار از هر نظر آماده سرمایه‌گذاری است که اگر این اتفاق بیفتد شاهد تحول در بخش‌های گردشگری، اشتغال و کشاورزی خواهیم بود.

وی با اشاره به برخی ظرفیت‌های پنهان سواحل رودخانه بشار افزود: امکان راه‌اندازی ورزش‌هایی چون قایقرانی در بخش آب‌های روان و خروشان، احداث مزارع پرورش ماهی، احداث باغ، ایجاد اماکن گردشگری و مسائلی از این دست از جمله زمینه‌های سرمایه‌گذاری در سواحل رودخانه بشار است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد به اراضی مستعد بین رودخانه بشار و جاده کمربندی اصفهان یاسوج اشاره کرد و ادامه داد: این اراضی را از امور آب منطقه‌ای بگیرید و بزرگ‌ترین پارک گردشگری را در آن ایجاد کنید.

 

سواحل بشار قطب گردشگری کشور می‌شود

مقام ارشد اجرایی در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه سواحل رودخانه بشار می‌تواند به قطب گردشگری ایران تبدیل شوند، خطاب به مسئولان گفت: از این ظرفیت غافل نشوید چراکه آیندگان در مورد عملکرد امروزی ما قضاوت خواهند کرد.

وی تأکید کرد: مسئولان سرمایه‌گذاری که حداقل 500 میلیون تومان سرمایه‌گذاری کند را پیدا کنند و بعد ببینند که چه کارهای ماندگار و سودمندی در این اراضی ساحلی می‌شود انجام داد.

صابری تصریح کرد نگاه کوتاه مدت و بخشی‌نگری به مسائل را یک آفت خواند و گفت: نگاه شما به مسائل شهرسازی باید نگاهی دوراندیشانه باشد به طوری که این شهر را برای 500 سال آینده ببینید و برنامه‌ریزی شما بر این اساس باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد