تاریخ درج خبر : 1392/02/30
کد خبر : ۲۲۲۵۲
+ تغییر اندازه نوشته -

اولین جلسه شورای اداری کهگیلویه در سال 92 برگزار شد

سایت استان: صادق دوپیکر / اولین جلسه شورای اداری شهرستان کهگیلویه در سال جاری، دوشنبه 30 اردیبهشت ماه در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

موضوع اصلی جلسه امروز که با تلاوت آیاتی از قرآن و سرود ملی آغاز شده بود بحث انتخابات خردادماه بود.

302

در این جلسه که مدیر کل بازرسی استان آقای عشقی نیز به عنوان مهمان ویِژه حضور داشتند ، ابتدا امام جمعه شهر سوق حجه الاسلام عمرانی نسب با اشاره به مناسبتهای رجب و شعبان و خرداد ماه بیاناتی ایراد و سپس آقای فاطمی زاده مدیریت آموزش پرورش شهرستان کهگیلویه در سخنانی از همکاری دستگاهای اجرایی این شهرستان برای اجرای مسابقات استانی ؛ قران نماز و عترت که با حضور 2000نفر ازقاریان و دست اندرکاران به مدت 8 روز در دهدشت برگزار شده بود تقدیر و تشکر کرد.

به گفته وی ، این مسابقات که در 10 رشته برگزار شده بود ، بزرگترین رخداد فرهنگی استان بود که میزبانی شهر دهدشت در برگزاری این دوره رضایت بخش بود.

آقای عشقی مدیر کل بازرسی استان در ادامه این جلسه با اشاره به نزدیک بودن انتخابات در باره غیر قانونی بودن استفاده از امکانات دولتی له یا علیه کاندیدی خاص مواردی را مطرح کردند .

به گفته وی بیشترین موضوعات شکایت به بازرسی استان درباره تعرض به بیت المال و استفاده از بیت المال برای اهداف شخصی می باشد. که عدم شناخت مدیران و کارکنان از قوانین و مقررات نیز مزید بر علت شده است . مدیر کل بازرسی استان در بخش دیگری از سخنانشان تعداد شکایت ها از دستگاههای دولتی را بیش از 1000شکایت عنوان کردند که نسبت به آمار شهرهای بزرگ رقم قابل توجهی می باشد .

حسن ختام این جلسه سخنرانی  فرماندار شهرستان کهگیلویه بود که بر لزوم همکاری بخش های مختلف اداری در برگزاری انتخابات پیش رو تاکید کرد و از برگزاری جلسه پیشگیری از جرایم انتخاباتی خبر داد.

جعفری در پایان تاکید کردهیچ کس حق ندارد به هیچ عنوان از امکانات دولتی برای تخریب یا حمایت از کاندیدایی خاص استفاده کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد