تاریخ درج خبر : 1392/12/03
کد خبر : ۲۲۲۶۲۸
+ تغییر اندازه نوشته -

بهبود فضای کسب و کار در استان

سایت استان: رییس اتاق بازرگانی یاسوج از برگزاری همایش بیمه محصولات کشاورزی خبر داد و گفت: این همایش با همکاری سازمان جهاد کشاورزی، اتاق بازرگانی و مرکز تحقیقات و دانشگاه ها در یاسوج برگزار خواهد شد.

” جبار کیانی” در چهارمین نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی، افزود: در استان کهگیلویه و بویراحمد فضایی آرام بر بخش اقتصادی حاکم شده، شرایط بانکها مطلوب تر و شرایط جدیدی در فضای کسب و کار این استان ایجاد شده است.

وی با بیان ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی، اظهار کرد: طبق فرموده رهبر معظم انقلاب، ضروری است که حمایت از تولید داخلی، توسعه کارآفرینی و استفاده بهینه از بخش خصوصی انجام شود.

رییس اتاق بازرگانی یاسوج، مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد، بیشترین گلایه را مربوط به مالیات ارزش افزوده و نبود وحدت رویه با سایر استانها که در رابطه با به صنف آهن فروشان است، عنوان کرد.

کیانی با بیان بهبود فضای کسب و کار استان با وجود مشکلات موجود در زمینه مالیات بر ارزش افزوده و ممکن نبودن توان رقابت صنوف استان با سایر استان ها، تصریح کرد: لزوم شناسایی ساز و کار وصول مالیات بر ارزش افزوده در سایر استانها برای وحدت رویه لازم است.

وی با بیان این مطلب که واحد های تولیدی مشکل دار که از محل وجوه اداره شده، تسهیلات دریافت کرده و بخشیده شده اند، خاطر نشان کرد: بانک ها اعلام کرده اند که این بخشودگی با سود و جرائم باید پرداخت و تمهیداتی اندیشیده شود.

منبع:ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد