تاریخ درج خبر : 1392/12/04
کد خبر : ۲۲۳۰۶۵
+ تغییر اندازه نوشته -

معاون سیمای شبکه استانی دنا معرفی شد

سایت استان: مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد طی حکمی “علی رضا هاشمی نسب” را به عنوان معاون سیمای شبکه استانی دنا معرفی کرد.

sima11

دکتریوسف افشارنیا در این حکم خطاب به معاون سیما آورده است: با توجه به تعهد؛ تخصص و سوابق مفید و طولانی جنابعالی در مدیریت حوزه‌های تولید و پخش سیما، پیرو هماهنگی با رئیس مرکز سیمای استان‌ها و موافقت قائم مقام امور استان‌ها به موجب این حکم به سمت معاون سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد منصوب می‌شوید.

در این حکم عنوان شده است: اتخاذ تدابیر لازم برای ایجاد تحول در حوزه سیما و توجه به موقعیت خطیر رسانه ملی و شبکه استانی در بین مخاطبان، با بهره گیری از نیروی انسانی کارآمد ومتعهد، تقویت مولفه های بومی و محلی به منظور ارتقائ سطح کیفی برنامه های سیما با هدف افزایش مخاطبان و رضایت مندی آنان از مهم‌ترین وظایف حضرتعالی به شمار می‌آید.

مدیرکل صداوسیمای استان در این حکم یادآورشده است: اجرای دقیق برنامه‌ریزی محتوایی شبکه استانی براساس منشور افق رسانه ملی، محورهای چهارگانه دین، اخلاق، امید وآگاهی، توجه به سیاست ها و ضوابط تولید و پخش سازمان صدا وسیمای جمهور یاسلامی ایران، ایجاد هماهنگی و تعامل مطلوب با حوزه های ستادی، تولید برنامه های فاخر و افزایش حضور در شبکه هتای سراسری و(شبکه شما) در راستای وظایف محوله مورد تاکید است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • درسته که اقای ضرغامی و تیمش ضربه بدی زدند ولی همین که سریال را متوقف کردند و عذرخواهی کردند و رئیس صدا و سیما هم حضوری به میان بختیاری ها آمده، آن هم در یک مقر فرماندهی استراتژیک بختیاری یعنی ام آی اس، دیگر باید تلاشهایشان را با حسن نیت بپذیریم و تشویق شان کنیم که همین رویه مثبت را ادامه بدهند و سریال های بعدی شان را از ابتدا با مشورت بزرگان قومیت های مختلف بسازند تا چنان اشتباهی تکرار نشود. به عنوان پیشنهاد، کار دیگری که تنمایندگان عزیز و افراد بانفوذ می توانند پیگیری کنند، رفع فیلتر سایتها و بلاگهای بختیاری هست که در گیر و دار اعتراض به سرزمین کهن فیلترانیده شده اند.
  مثل ایبنا http://www.ibnanews.ir
  مثل نشریه فرهنگی لور http://www.loor.ir
  و مثل وباگ خود من http://www.the-earth-country.blogfa.com
  امروز به فرمانداری رامهرمز مراجعه کردم و سعی میکنم به اداره ارشاد کل استان هم مراجعه کنم. سایت ساماندهی و رفع فیلتر تقریبا کار نمیکنند و ثبت درخواست خیلی فایده ای ندارد، البته آنجا هم ثبت درخواست fبرای رفع فیلتر کردم

  البته همین الان چک کردم و نشریه فرهنگی لور رفع فیلتر شده. هورا

 • مهدي گفت:

  اقدام ارزشمند اقای افشارنیا در شبکه دنا جای تقدیر فراووان داره

  • رضا گفت:

   دست آقای افشارنیا دردنکنه بااین انتخاب بجاشون ولی ای کاش درانتخاب معاون صداهم دقت بیشتری می کردندآقای مدیرهنوزهم دیرنشده جلوی ضررروهروقت بگیری منفعته

پربازديد