تاریخ درج خبر : 1392/12/04
کد خبر : ۲۲۳۳۵۶
+ تغییر اندازه نوشته -

نفت و گاز گچساران باخت، فرماندار عذرخواهی کرد

سایت استان: تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ دسته اول کشور در خانه برابر نفت مسجد سلیمان شکست خورد.

دو تیم فوتبال دسته اول نفت و گاز گچساران و نفت مسجد سلیمان امروز ساعت 14 و 30 دقیقه با میزبانی تیم گچسارانی در استادیوم شهدای صنعت نفت این شهر به مصاف هم رفتند که در پایان تیم نفت و گاز گچساران با نتیجه یک بر صفر از حریف خود شکست خورد.

81023780-5467651

در این دیدار که قضاوت آن بر عهده احمد صالحی بود در دقیقه 76 بازی علی کریمی توانست با وارد کردن توپ به دروازه نفت و گاز گچساران 3 امتیاز بازی را برای تیم نفت مسجد سلیمان به ارمغان بیاورد.
در دقیقه 68 بازی تیم نفت و گاز گچساران صاحب یک ضربه پنالتی شد که علی کریمی زننده توپ پنالتی نتوانست دروازه نفت مسجد سلیمان را باز کند.

تیم نفت مسجد سلیمان با این 3 امتیاز در رده اول گروه دو لیگ برتر قرار دارد و تیم نفت و گاز گچساران در رده هفتم این گروه است.

شعارهای علیه مدیران شرکت نفت گچساران و سرمربی برکنار شده این تیم از سوی تماشاگران داده شد  و خواستار عزل آنها شدند .

فرماندار شهرستان گچساران که از نزدیک این بازی را تماشا می کرد به دلیل رفتار توهین آمیز رفتار تماشاگران گچسارانی با تیم مهمان و تماشاگران آن از سرمربی این تیم عذر خواهی کند .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • لیزه گفت:

    به نظر بنده زیبنده نیست فرماندار یک شهرستان از سر مربی یک تیم فوتبال عذر خواهی کند . مسائل ورزشی دو تیم رقیب ، حین مسابقه هیچ ربطی به فرماندار ندارد و به اعتقاد بنده در گیر شدن فرماندار در چنین مسائلی نشانه ی عدم آگاهی وی میباشد …

پربازديد