تاریخ درج خبر : 1392/12/04
کد خبر : ۲۲۳۳۷۴
+ تغییر اندازه نوشته -

جشنواره شعر ملی زاگرس با حضور شاعران برجسته کشوری در یاسوج برگزار می شود

سایت استان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این جشنواره دو جایزه شعر ملی زاگرس نیز به دو نفر از شاعران کهگیلویه و بویراحمد که نقش تاثیرگذاری در عرصه شعر کشور دارند اهدا می شود.

kamal

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد امین کمالوندی در حاشیه نشست هنرمندان با استاندار در یاسوج اظهار داشت: جشنواره ملی شعر زاگرس از هفتم تا 9 اسفند سال جاری با حضور 30 نفر از شاعران ملی و مطرحی همچون اسماعیل امینی، محمد خواجات، محمد کاظم کاظمی شاعر افغانی مقیم ایران و علی باباچاهی پدر شعر متفاوت کشور برگزار می شود.

وی با بیان اینکه پنجمین جشنواره ملی شعر زاگرس که در مجتمع فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود افزود: در این جشنواره 10 نفر از شاعران برتر ملی در بخش شعر سپید و غزل با اهدای جوایزی تقدیر خواهند شد.

کمالوندی اظهار کرد: در این جشنواره دو جایزه شعر ملی زاگرس نیز به دو نفر از شاعران کهگیلویه و بویراحمد که نقش تاثیرگذاری در عرصه شعر کشور دارند اهدا می شود.

وی هدف از برگزاری پنجمین جشنواره شعر ملی زاگرس را معرفی ظرفیت های هنری و فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد در بخش های گوناگون اعلام کرد.

کمالوندی با اشاره به اینکه برای نخستین بار سوم تا 9 اسفند سال جاری در کهگیلویه و بویراحمد به نام هفته شعر زاگرس نامگذاری شده، ابراز داشت:در این مدت برنامه شب شعر در 25 مسجد مناطق مختلف این استان اجرا می شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • سيف گفت:

  آقای هنرمند به خدا ما در استان لرستان حسرت به دلیم برای داشتن مدیری که کارکن باشد و کمتر دنبال سیاسیون و … دیگه. کاش می شد آقای کمالوندی یا مشابه ایشان را داشتیه باشیم.

 • محمدی دولت اباد گفت:

  جشنواره ملی شعر زاگرس افتخار بزرگ استان است در سطح جامعه شعری کشور. اهمیت دادن و قدر شناسی از مدیرانی که کارهای خوب شان ماندگار و برای استان مفید است بر ما لازم است. بدون دلیل با ادم های فهیم مخالفت نکنیم. مصالح شخصی خودمان را بر مصالح عمومی و ابروی ولایت مان ترجیح ندهیم.
  جشنواره زاگرس در کشور بی نظیر است

 • هنرمند کلاکرو گفت:

  باز جشنواره ؟ پس یه دفعه یه کار دیگه ای انجام بده .نکنه میخوای رکورد دار برگزاری جشنوار ها باشی ؟ کاری نداریم اما باشت لیکک چرام سوق لوداب مارگون پاتاوه لنده دهدشت گچساران و … هم جز استان اند . وقت کردی یه سری بهشون بزن . لااقل اگه بومی بودی یه وقت هایی تو فاتحه خونی های این مناطق شرکت می کردی تا اگه تو لرستان می گفتند این جاها رو بلدی تایید میکردی .

پربازديد