تاریخ درج خبر : 1392/12/05
کد خبر : ۲۲۴۰۷۳
+ تغییر اندازه نوشته -

انتصاب هایی جدید در دانشگاه یاسوج

سایت استان: طی روزهای گذشته انتصابهای جدیدی در دانشگاه یاسوج صورت گرفت.

به گزارش سایت استان، با احکام جداگانه دکتر شاپور رمضانی سرپرست مدیریت امور پژوهشی، سرپرست پژوهشکده منابع طبیعی و زیست محیطی و سرپرست جدید دانشکده های نفت و گاز گچساران و صنعت و معدن چرام منصوب شدند.

سرپرست مدیریت امور پژوهشی دانشگاه منصوب شد

طی حکمی از سوی دکتر شاپور رمضانی رئیس دانشگاه یاسوج ، دکتر بهروز واثقی به عنوان سرپرست مدیریت امور پژوهشی دانشگاه منصوب شد و از زحمات آقای دکتر پیام فیاض در زمان تصدی این مسئولیت تشکر و قدردانی به عمل آمد. در این حکم آمده است امیداست با اتکال به خداوند سبحان و با هماهنگی معاونت مربوطه و سایر واحدهای دانشگاه در جهت پیشبرد امور و وظایف محوله پیروز و سربلند باشید.

سرپرست پژوهشکده منابع طبیعی و زیست محیطی دانشگاه منصوب شد

طی حکمی از سوی دکترشاپور رمضانی رییس دانشگاه یاسوج سرکار خانم دکتر رقیه ذوالفقاری به عنوان سرپرست پژوهشکده منابع طبیعی و زیست محیطی دانشگاه منصوب شدو از زحمات دکتر محمدرضا میرزایی در دوران تصدی تقدیر و تشکر به عمل آمد در این حکم آمده است .در این حکم آمده است امیداست با توکل به خداوند متعال و هماهنگی معاونت مربوطه و سایر واحدهای دانشگاه نسبت به حسن انجام وظایف و ماموریت های محوله پیروز و سربلند باشید.

سرپرست جدید دانشکده های نفت و گاز گچساران و صنعت و معدن چرام منصوب شد

طی حکمی از سوی دکتر شاپور رمضانی رئیس دانشگاه یاسوج ، دکتر سید فردین تقی زاده با حفظ سمت به عنوان سرپرست دانشکده های نفت و گاز گچساران و صنعت و معدن چرام منصوب شد و از زحمات آقای دکتر روح الله پروینیان زاده در زمان تصدی این مسئولیت تشکر و قدردانی به عمل آمد. در این حکم آمده است: امید است با توکل بر خداوند متعال و همکاری مسئولین اجرایی استان و شهرستان های مذکور در جهت رفع مشکلات و توسعه این دانشکده ها همت گمارید.برای ایشان آرزوی موفقیت و سربلندی داریم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد