تاریخ درج خبر : 1392/12/05
کد خبر : ۲۲۴۰۹۳
+ تغییر اندازه نوشته -

برنامه های “دکتر نجیب زاده” برای توسعه دانشگاه پیام نور استان

سایت استان: “دکتر عنایت الله نجیب زاده” رئیس دانشگاه پیام نور مرکز کهگیلویه و بویراحمد رئوس برنامه ها و فعالیت های خود را در این دانشگاه تشریح کرد.

IMG_8631

اهم برنامه های دکتر نجیب زاده برای توسعه دانشگاه پیام نور به شرح زیر است:

۱-در ابتدای کار سعی شده که نسبت به نیروهای دانشگاه شناخت پیدا کنم و تغییرات را منوط به ارزیابی دقیق با توجه به شاخصهای مورد نظر علمی، اجرایی، تخصصی و مقبولیت داشته باشم و ازحذف نیروهای که می توانند در توسعه دانشگاه مؤثر باشند خودداری می کنم.

۲- اولویتهای خود را به ارتقاء کیفی دانشگاه از جمله تحصیلات تکمیلی در دانشگاه و جذب هیأت علمی توانمند قرار می دهم.

۳- توجه به امور فرهنگی و توسعه تشکلهای صنفی، کانون های علمی، انجمنها و تشکلهای اسلامی می توانند شور و نشاط بیشتری را در حوزه های مختلف از جمله حوزه های آموزشی و پژوهشی فراهم کند.

۴- تلاش خواهم کرد تا اگر حقی از کسی ضایع شده را پیگیری کرده و نسبت به برخی امور شفاف سازی نمایم.

۵- پیگیری همایش های فرهنگی در سطح ملی را در دستور کار دارم که در همین ابتدای کار؛ مجوز ۲ همایش فرهنگی در سطح ملی را اخذ نمودم که امیدوارم با حمایت های سایر سازمانهای مرتبط در انجام آن موفق باشم.

۶- امید و نشاط را در همان ابتدای کار با برگزاری مراسمات و جشنهای متنوعی که به مناسبت دهه فجر در دانشگاه برگزار شد در حوزه فرهنگی از یک طرف و برگزاری المپیاد ورزشی در دانشگاه های پیام نور کشور به محیط دانشگاه برگردانم، البته با توسعه و ارتقاء آموزشی و پژوهشی این امید بیشتر می شود.

۷- مشورت را سرلوحه کار خودم قرار دادم و این امر را با مشورت همکاران اداری و علمی خود، مسئولین استانی و شخصیتهای سیاسی و اجتماعی استان ادامه خواهم داد.

۸- به اعتدال اعتقاد راسخ دارم و سعی می کنم در همین ابتدای مدیریت خود با تدبیر و رعایت اعتدال امید را به دانشگاه برگردانم و اصلاحات لازم را نیز در همان چهار چوب اعتدال و با رعایت مقررات دانشگاه انجام دهم.

۹- آموزش را به عنوان یکی از ارکان اساسی برای آگاهی رساندن به جامعه می دانم و حاضرم در بخشهایی که بتواند به توسعه استان کمک کند آموزشهای لازم را ارائه دهیم.

۱۰- تکریم انسانها و رعایت اخلاق را در دستور کار خود و همکاران خود گذاشته ایم و مطمئناً اگر اخلاق در جامعه ای رخت بست، خیلی از بنیانها از بین می رود که در این زمینه دانشگاه رسالت عظیمی بر عهده دارد.

منبع:بویرنیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد