تاریخ درج خبر : 1392/12/05
کد خبر : ۲۲۴۱۱۳
+ تغییر اندازه نوشته -

اجرای طرح “ادبستان سعدی” در مدارس ابتدایی شهرستان کهگیلویه

سایت استان: مدیر آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه گفت: طرح “ادبستان سعدی” در مدارس ابتدایی شهرستان کهگیلویه اجرا می شود.

فریدون فاطمی زاده افزود: شرکت دانش‌آموزان و فرهنگیان گروه‌های هدف در این طرح باعث افزایش انگیزش تحقیق و مطالعه خواهد شد.

16888460497613143164

وی بیان داشت: این طرح با هدف توسعه و تقویت فرهنگ و ادب فارسی بین معلمان دوره ی ابتدایی و دانش آموزان اجرا می شود.

فاطمی زاده افزایش دامنه لغات و اطلاعات ادبی، اخلاقی و معنوی و تقویت حس زیبایی شناختی را از دیگر اهداف اجرای این طرح عنوان کرد.

وی اظهار داشت: این طرح تشویق معلمان و دانش آموزان به امور ادبی و هنری وبستر سازی و تقویت فرهنگ مطالعه و پژوهش بین معلمان دوره ابتدایی و دانش آموزان و پاسداشت مواریث ادبی و فرهنگی کشور را به دنبال دارد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه افزود: آزمون طرح با شرکت معلمان، معاون آموزگاران، مدیران مجتمع‌های آموزشی و مستقل و دانش‌آموزان پایه ششم دوره ابتدایی برگزار خواهد شد.

فاطمی زاده تصریح کرد: محتوای این مسابقه از کتاب‌های گلستان و بوستان سعدی طراحی شده و دانش‌آموزان مقطع ابتدایی و فرهنگیان در این طرح شرکت می کنند.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • بلبل گفت:

  اقای فاطمی شما قبلا ادب را در مدارس ابتدایی اجرا کردی .مدارس ابتدایی روستایی منحل شده را که نورچشمی های خودت وبرگواری را ابلاغ زدی ودارند توی تهران کیف می کنند.بقیه شو هم تحت عنوان کمک مدیر وانواع واقسام معاون وکارشناس به کار بردی .دیگه دنبال چه میگردی

 • شبنم گفت:

  مگر مدیر کل آموزش وپرورش هم عوض شد.بابا این هم مثل همون قبلی .برنامه کاریشون را از نمایندگان می گیرند.من بدبخت هم توی مدرسه ای هستم 65دانش اموز دارد8تا کمک مدیر .جالب است 3تاش هم رشته خودم هستند.من 20ساعت توچندین مدرسه دارم ولی اینها ابلاغ کمک مدیری اینجا دارد.یکروز حاضر نشد2ساعت بیاد تومدرسه ، جای من بچه ام مریض بود ببرمش دکتر .رئیس مدرسه هم می گوید من ، کاره ای نیستم .لابد اقای ……. ادب را در این می داند.

 • بی قرار گفت:

  اقای ف …خالی از ادب نیست من بیچاره خانم با22ساعت روستا به روستا بگردم.همکارم اول سال به بهانه ای پاشو توگچ کردوبه قول دلواپس ابلاغ کمک مدیر بگیره وهفته ای یک بار هم تو مدرسه پیدا نشه .یاهفته ای7ساعت کار داشته باشد.ایا این عدالت شماست .چرا تا الان مدیر کل چند بار به دهدشت امد کسی از معلمان خبردار نشد غیر از این است که اقای ف….از این می ترسدکه کسی بلند شود واین دلخونی را بگوید.

 • دلواپس گفت:

  بهترین ادب وبالاترین خدمت به مردم این شهرستان این است که اقای …… دراسرع وقت سکان آموزش وپرورش این شهرستان را رها کند.واعجبا ازابلاغ های صوری کمک مدیرکه درمدارس زده شده وهفته ای یک با در مدارس پیدا نمی شوند

 • سید گفت:

  درود برفاطمی عزیز
  که همواره حامی انجمنهای مردم نهاد بوده اند
  توفیق خدمت بیشتررا ازخداوندمنان مسئلت داریم

 • نوید گفت:

  فاطمی جان برو جریان نوجوان سوقی رو پی گیری کن به اندازه کافی کوتاهی کردی

پربازديد