تاریخ درج خبر : 1392/02/31
کد خبر : ۲۲۴۶۱
+ تغییر اندازه نوشته -

فاکتور میلیاردی کاندیدای ریاست جمهوری برای بصیرت افزایی مردم!

سایت استان : به گزارش گروه فضای مجازی ایرنا، این مطلب برگرفته از گزارشی با عنوان ‘این سند به درخواست زاکانی منتشر شد/ فاکنور میلیاردی کاندیدای ریاست جمهوری برای بصیرت‌افزایی مردم!’ است که در شبکه ایران منتشر شده است.

غغغغغغغغغغغغغغ
متن کامل این گزارش به شرح زیر است:
زاکانی در نشست خبری روز یکشنبه خود در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر این که «گویا جنابعالی به عنوان صاحب امتیاز نشریه پنجره در سال‌های ۹۰ و ۹۱ مجموعاً بیش از یک میلیارد تومان از سازمان تبلیغات اسلامی پول گرفته‌اید که این جدا از کمک‌هایی است که از طرف ارشاد و سایر دستگاه‌ها به شما شده است، بفرمایید آیا همه این پول صرف مخارج نشریه شده و در این صورت چه فعالیت‌های فرهنگی‌ای با این پول در نشریه پنجره صورت گرفته است؟» گفت: «ما هیچ وقت چنین مبلغی نگرفته‌ایم؛ اگر اسنادی دارید، حتماً این اسناد را منتشر کنید.»
خبرنگار شبکه ایران توانست به یکی از این اسناد دسترسی پیدا کند؛ سندی که نشان می دهد علیرضا زاکانی با یک قرارداد تک برگی، ۵ میلیارد ریال پول از سازمان تبلیغات اسلامی گرفته است. این قرارداد ۲۵/۳/۱۳۹۰ به امضای علیرضا زاکانی و سید مهدی خاموشی رییس سازمان تبلیغات اسلامی رسیده است.
این سند نشان می دهد که علیرضا زاکانی، با عنوان هفته نامه پنجره و تحت پوشش فعالیت فرهنگی با هدف بصیرت افزایی دینی و سیاسی(!) مبلغ مذکور را از سازمان تبلیغات اسلامی گرفته است.
گفته می شود سازمان تبلیغات اسلامی، علاوه بر زاکانی، خدماتی نیز به ائتلاف ۲+۱ از جمله محمد باقر قالیباف ارائه داده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد