تاریخ درج خبر : 1392/12/07
کد خبر : ۲۲۴۸۴۳
+ تغییر اندازه نوشته -

الفونه: به هیچ گروه سیاسی وابسته نبودم/ یاری پور: توجیه عملکرد ضعیف حماقت است

سایت استان: مراسم تودیع و معارفه فرماندارن قدیم و جدید بویراحمد روز سه شنبه 6 اسفند در سالن اجتماعات بنیاد شهید استان و با حضور امام جمعه موقت یاسوج، معاون سیاسی و امنیتی استاندار، مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری و جمعی از مدیران شهرستان بویراحمد برگزار شد.

IMG_1354

به گزارش سایت استان، محمد الفونه در این مراسم گفت: در طول دوران تصدی فرمانداری به هیچ گروه سیاسی وابستگی نداشتم و سعی کردم در خدمت مردم باشم و در دوسال گذشته چهار انتخابات را در شهرستان برگزار کردیم که بیشترین شرکت کنندگان و کمترین اشتباهات را داشت.

الفونه افزود: اصولگرا و اصلاح طلب بودن فی نفسه مهم نیست اینکه افراد بدلیل داشتن یک تفکر خاص حذف شوند، بد است و تقوا، علم و جهاد مهم است و مرزهای مصنوعی نادرست است.

وی ادامه داد: سه استاندار قبل از دولت تدبیر و امید دنبال منافع شخصی نبودند بلکه دنبال کار برای استان بودند البته اشتباهات غیر قابل جبرانی نیز داشتند و دنبال زیاد کردن عده و عُده خود نبودند.

فرماندار جدید بویراحمد در این مراسم گفت: رسالت ما تکمیل است نه تضعیف، چرا که تضعیف، خیانت است و توجیه عملکرد ضعیف، حماقت است و استغفار از درگاه حق و عذرخواهی از مردم شجاعت است.

هوشنگ یاری پور افزود: شهرستان بویراحمد استحقاق بیشترین خدمات را دارد و انتظار این است که ادارات و مجموعه های استان این فرمانداری را برای کار و تلاش یاری دهند.

وی ادامه داد: وجود رودخانه های “بشار” و “مهریان” در شهرستان بویراحمد می توانند این شهر و منطقه را به قطب گردشگر پذیر تبدیل کند و این مکانها می توانند بهتر از زاینده رود باشند چراکه آب آنها دائمی است.

یاری پور در بخشی دیگر از سخنان خود به چالش های پیش رو اشاره کرد و افزود: حاشیه نشینی از معظلات جدی شهر یاسوج است که باید برای آن تدبیری اندیشیده شود.

وی اظهار اشت: باید بدنبال ایجاد فضای امن در شهرستان بویراحمد باشیم و از ظرفیتهای امنیتی و فرهنگی و تبدیل تهدید ها به فرصت ها حداکثر بهره را ببریم و فضای امنیتی را به فضای امن تبدیل کنیم.

در پایان از زحمات محمد الفونه فرماندار پیشین بویراحمد تقدیر و هوشنگ یاری پور به عنوان فرماندار بویراحمد منصوب شد.

گزارش تصویری از این مراسم:

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد